Slide toggle

 

در هفته ۲۳ لیگ برتر،دیدار حساس فرش ارا و مقاومت البرز به پیروزی فرش آرا به پایان رسید.

دیداری نزدیک ونفسگیر که در نهایت با نتیجه ۴-۳ به سود فرش آرا به پایان رسید و روند پیروزی های فرش آرا برابر مقاومت ادامه پیدا کرد.

هنوز دقیقه اول به پایان نرسیده بود که مجید خزایی گل اول فرش آرا را به ثمر رساند تا هیجان از همان آغاز در سالن بهشتی مشهد که حدود ۲۰۰۰ تماشاگر را در خود داشت به اوج برسد.

در ادامه ،فرش آرا با کنترل شرایط توانست ضد حملات تیم خطرناک مقاومت را کنترل کند و موقعیت های مناسبی را هم کسب کند .در دقیقه ۹ بازی ،مصدومیت شدید امیر احمد پور منجر به توقف چند دقیقه ای بازی شد.پس از شروع بازی و در یک غافل گیری ،مقاومت توانست گل تساوی را توسط شفیعی به ثمر برساند.

اما در ادامه باز هم فرش ارا بود که کنترل بازی را در دست گرفت و دو گل متوالی در دقایق ۱۷ و۱۸ به ثمر رساند.

ضربه خطایی که برای فرش آرا کسب شد،در دو ضرب و توسط شریف زاده به گل منجر شد و یک دقیقه بعد،مثلث صوفی و سعادتی و احمدی گل سوم فرش ارا را در پی داشت که هادی احمدی زننده گل بود.در حالیکه تنها ۳۰ ثانیه به پایان این نیمه مانده بود،اشتباه بازیکن فرش آرا و لو دادن توپ؛منجر به گل دوم مقاومت توسط قنبرزاده شد.

نیمه اول با نتیجه ۳-۲ به سود فرش ارا به پایان رسید.

نیمه دوم ،بازی کنترل شده هر دو تیم ،کم گل پیش میرفت و موقعیت های فرش ارا یک به یک از دست رفت تا اینکه افشار ،ستاره جوان این بازی فرش آرا با یک فرار دیدنی وپاس به شریف زاده،گل چهارم را در دقیقه ۳۳ به ثمر برسد

از این لحظه تیم مقاومت از تاکتیک پاور پلی استفاده کرد .اما دفاع منطقی وکار شده فرش ارا ،موقعیت گلی را برای مقاومت فراهم نکرد.اما هر لحظه ،حملات تیم کرجی سخت میشد که توانست دو بار تیرک دروازه فرش ار ارا به لرزه در اورد.تا اینکه در دقیقه ۳۸ توسط سعیدی نیا گل سوم مقاومت به ثمر رسید.در تاکتیک پاور پلی مقاومت ۳ بار موقعیت گل برای فرش آرا به دست امد که به گل منجر نشد و در نهایت این دیدار با نتیجه ۴-۳ به سود فرش آرا به پایان رسید تا ۳ امتیاز مهم باز هم در خانه برای فرش ارا کسب شود.

 

حاشیه:

مانند اکثر دیدارهای این فصل ،حمایت تماشاگران مشهدی همراه تیم بود.

مصدومیت احمد پور منجر به این شد که حدود ۵ دقیقه حامد سنایی درون دروازه فرش آرا قرار بگیرد که پس از مداوای احمد پور،مجدد درون دروازه ایستاد.

در این بازی امیر احمد پور که سابقه حضور در مقاومت را دارد،کاپیتان فرش آرا بود و مجید خزایی هم که امسال به فرش ارا آمده،برابر تیم سابقش یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشت.

اشتباه چندین باره داوران در اعلام اوت ها،اعتراض  فرش ارایی ها را در پی داشت.

تفاوت رنگ و طرح لباس بازیکنی که به در پاور پلی برای مقاومت بازی میکرد با اعتراض تیم فرش آرا مواجه شد که داور توجهی نکرد.اگر چه در قانون ذکر شده که لباس بازیکن پنجم و دروازبان باید شبیه هم باشد که معلوم نیست چرا داوران به این مورد توجه نکردند.

با این نتیجه،فرش ارا ۲۴ امتیازی شد و جایگاه ۱۱ خود را در جدول نگه داشت .حالا فرش ارا هفته اینده به دیدار تیم گیتی پسند میرود که توانسته است ۵-۱ تاسیسات دریایی را در تهران شکست دهد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *