Slide toggle

دومین دیدار خارج از خانه فرش آرا ،با پیروزی و کسب ۳ امتیاز همراه شد.
فرش آرایی ها که برای دومین هفته متوالی مهمان بودند،توانستند در خانه دانشگاه ازاد با نتیجه ۴-۳ به پیروزی برسند.
این دیدار حساس ودیدنی با گل ثانیه پایانی به سود فرش ارا به اتمام رسید.
نیمه اول بازی با نتیجه ۲-۱ به سود تهرانی ها به پایان رسید و تنها گل این نیمه را قدرت بهادری برای فرش ارا به ثمر رساند.اما نیمه دوم حکایت دیگری داشت و فرش آرایی که برای پیروزی پا به میدان گذاشتند هر گل خورده را پاسخ دادند تا در نهایت با دست پر به مشهد برگردند.
در این نیمه ابتدا سروش احمد نیا گل تساوی و سپس رحمان سارانی گل برتری را به ثمر رساندند.در حالیکه ۵۰ ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود ،دانشگاه ازاد از تاکتیک ۵ نفره استفاده کرد و گل تساوی را به پایان رساند.
در حالیکه همه منتظر پایان نتیجه بازی با همین تساوی بودند،اما فرش آرایی ها بدون ترس و در خانه حریف از تاکتیک ۵ نفره استفاده کردند و در حالیکه حاضرین در سالن ده ثانیه پایانی را میشمردند،شوت سرکش شهرام شریف زاده در کمتر از یک ثانیه به پایان بازی موج شادی را برای فرش ارایی ها به ارمغان اورد تا ۳ امتیاز از کف دانشگاه ازاد برود.
مجید مرتضایی در پایان بازی گفت: اول اینکه خوشحالم در این سالن بسیار با کیفیت بازی کردیم و چقدر خوب است که دیدارهای لیگ برتر در سالن هایی چنین استاندار انجام بگیرد.همچنین امروز ما برای برد امده بودیم و حتا نتیجه مساوی هم برای ما راضی کننده نبود.برای همین در حالیکه تصور این بود که پس از گل دقیقه پایانی بازی را کنترل کنیم تا با یک امتیاز به مشهد برگردیم،اما ۵ نفره کردیم و بچه های تیمم نشان دادند که چه لیاقت هایی دارند.این پیروزی مدیون تلاش بی وقفه انها در نیمه دوم بود و مبارکشان باشد.

حاشیه: مهمترین جاشیه دیدار این بود که حسین شمس به عنوان مربی میزبان طبق روال اخلاق ورزشی در ابتدای بازی باید به سمت نیمکت تیم مهمان میرفت که چنین کاری را نکرد و در پایان بازی هم همین کار را تکرار کرد که از حسین شمس به عنوان یک مربی پیشکسوت توقعی بیش از این میرفت.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *