Slide toggle

حمایت ها نتیجه داد

هفته هفتم لیگ برتر فوتسال ،برای فرش آرا ،۳ امتیاز طلایی داشت که توانست از خانه تیم کاشی نیلو به سوغات بیاورد.

فرش ارا پس از ۵ شکست متوالی ،هفته متفاوتی را پشت سر گذاشت.حمایت مدیران تیم،در نهایت توانست نتیجه خود را نشان دهد.

فرش آرا که باز هم با مصدوم و محروم به اصفهان رفته بود ،توانست در نیمه اول با ۲ گل به پیروزی برسد.

ابتدا مثلث شریف زاده – افشار و سعادتی منجر به گلزنی سعادتی شد و سپس مثلثی که به سعادتی و احمدی ختم میشد  هادی احمدی گ  را در موقعیت گل قرار داد تا او گل دوم را بزند و این نیمه با همین نتیجه به پایان برسد.

اما نیمه دوم ،با داد وفریاد های مربی کاشی نیلو ،در ابتدا به سود تیم اصفهانی بود.در این دقایق دفاع یکسره فرش آرا و هجوم بی وقفه کاشی نیلو ،عرصه را بر تیم مشهدی تنگ کرد که بارها دروازبان و و مدافعین فرش آرا ناجی تیم خود شدند.تا اینکه نیلو توانست دو گل متوالی توسط حسینی و مومنی به ثمر برساند.پس از این گل بود که فرش آرا از لاک دفاعی خارج شد و توانست ابتدا توسط مجید خزایی به گل برسد.در ادامه تیم کاشی نیلو از تکنیک ۵ نفره استفاده کرد که فرش ارا دو بار توسط خزایی و اسعدی میتوانست گلزنی کند که در نهایت مجید خزایی توانست گل چهارم را بزند و به آغوش سرمربی خود بیاید.

حواشی:

این دیدار قرار بود از شبکه اصفهان پخش شود.حتا  پیگیری شده بود که از شبکه خراسان رضوی هم پخش شود که در نهایت این اتفاق نیفتاد وبینندگان از تماشای یک دیدار دیدنی و جذاب را از دست بدهند.

سعادتی و  احمد پور از  فرش آرا کارت زرد گرفتند.

در این دیدار مدیر عامل فرش آرا ( غلامعلی مرتضایی )و دو تن از اعضا هیات مدیره باشگاه فرش آرا( اقایان جبلی و حیدریان)  همراه تیم بودند و در سالن از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.

در پایان این دیدار دروازبان کاشی نیلو با یکی از مربیان تیم خود درگیری فیزیکی پیدا کرد که به واسطه دیگران از هم جدا شدند.

داد و فریاد های رضا صادقی  سرمربی کاشی نیلو در بین دو نیمه به صورت واضح از رختکن این تیم خارج میشد.

در پایان این دیدار صادقی گقت:

ما بازیکنان جوانی در ترکیب خود داریم که این بازیکنان هنوز نمی‌دانند چگونه از فرصت‌های خود استفاده کنند و متأسفانه به تیم حریف نیز موقعیت می‌دهند.

سرمربی تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان درباره دلیل شکست تیمش در این مسابقه افزود: باید بگویم که مقصر این باخت من هستم زیرا در فوتسال اگر از موقعیت‌های خود استفاده نکنیم، گل دریافت کرده و این موضوع در بازی امروز مشخص بود.

وی بیان داشت: ما در ضد حملات از تیم حریف گل دریافت کردیم و متأُسفانه در این دیدار خانگی متحمل شکست شدیم اما تلاش می‌کنیم که از بحران خارج شویم.

مجید مرتضایی هم در پایان این دیدار گفت:

ازی امروز بین ۲ تیمی برگزار می‌‌شد که برای پیروزی تلاش می‌کردند و تیم حریف برای کسب امتیاز تمام تلاش خود را کرد، اما تیم ما در نهایت توانست بازی را به نفع خود به پایان برساند.

وی افزود: تیم کاشی نیلو در این مسابقه بازی خوبی را از خود ارائه می‌کرد و این دیدار به لحظات پایانی وابسته شد اما خوشبختانه توانستیم با استفاده از ضعف تیم حریف به این پیروزی دست یابیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد با تمجید از سرمربی تیم کاشی نیلوی اصفهان خاطرنشان کرد: تیم کاشی نیلو تنها یک بازیکن با تجربه و لیگ برتری دارد و به طور قطع در آینده با کسب تجربه بیشتر این تیم عملکرد بهتری را از خود به نمایش می‌گذارد.

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *