Slide toggle

۳ امتیاز به ارزش طلای سیاه از حفاری

هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال ،با یک پیروزی شیرین برای فرش آرا به پایان رسید.

در دیدار حساس و نزدیک دو تیم فرش آرا ،این مشهدی ها بودند که توانستند با نتیجه نزدیک ۲-۱ حریق سخت خود را شکست دهند و روند بی شکستی در نیم فصل دوم در خانه را حفظ کنند.

دیدار دو تیم با میان دار و احتیاط هر دو تیم شروع شد.اما پس از دقایقی هر دو تیم شروع به حملات ممتد کردند و تا انتها این حملات دو جانبه ادامه داد .

ابتدا هادی احمدی پس از یک دریبل زیبا و شوتی سرکش ،گل اول فرش ارا را به ثمر رساند تا نیمه اول با همین تک گل به پایان برسد.

در نیمه دوم هم دو تیم تلاش میکردند که بتوانند گل زنی کنند که در فرش آرا حسین عظیمی چندین بار ناجی تیمش شد.تا اینکه حفیظی از یم لحظه غفلت استفاده کردو  گل تساوی را به ثمر رساند.اما این شادی اهوازی ها دوام نیاورد و علی اسعدی در یم موقعیت خوب ،تیر مخالف دروازبان حفاری را هدف گرفت تا گل دوم فرش آرا به ثمر برسد.

پس از این گل باز هم هر دو تیم موقعیت داشتند.به ویژه که حفاری اهواز در ۴ دقیقه پایانی از تاکتیک پاور پلی استفاده کرد .ولی دفاع درست فرش آرایی ها جدا از اینکه اهوازی ها را ناکام گذاشت ،که حتی در یک صحنه میتوانست گل سوم هم به ثمر برسد که توپ رحمان سارانی با فاصله اندکی از خط دروازه بیرون رفت.

در نهایت این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود فرش ارا به پایان رسید.

حاشیه:

  • در این دیدار که باز هم به علت درگیری سالن بهشتی مشهد برای مسابقات بین المللی تختی ،در سالن شهدای مدافع حرم برگزار شد که حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر در سالن و همین تعداد در بیرون سالن ،باعث شد تا خیلی نتوانند از دیدار را از نزدیک مشاهده کنند.
  • باشگاه فرش آرا برای تجلیل از شهدای فداکار اتش نشان ،با لباس های ویژه این عزیزان وارد میدان شد . که برای کادر داوری و تیم حفاری هم لباس های ویژه تهیه شده بود.پس از مراسم ابتدای بازی ،دو تیم به همراه کادر فنی و مهمانان به محلی که به یاد شهدای اتش نشان تدارک دیده شده بود رفتند و با نثار گل یاد این عزیزان را گرامی داشتند.
  • در این دیدار مهمانان ویژه حاضر بودند.پیراسته ( رییس حوزه شهردار مشهد ) – کاظمی ( معاون خدمات شهری شهرداری مشهد) – برادران ( رییس هیات فوتبال ) – خاکپور (عضو شواری شهر ) به همراه برخی دیگر از مدیران شهری در کنار جبلی (عضو هیات مدیره باشگاه ) این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند و در پایان در رختکن فرش ارا حاضر شدند.پیراسته هم از طرف شهرداری مشهد مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای این پیروزی به اعضا باشگاه فرش ارا پاداش اهدا کرد.
  • سعید سروری از فرش ارا و ملاعلی از حفاری کارت زرد دریافت کردند.
  • در بین دو نیمه ،تیم فوتسال کوتاه قامتان خراسان به میدان رفتند که این دیدار به استقبال خیلی خوب تماشاگران مواجه شد.به نوعی که مانند یک دیدار رسمی این دو تیم را تشویق میکردند.
  • با این پبروزی فرش آرا با ۲۴ امتیاز به رده هشتم جدول آمد.دیدار اینده فرش ارا با گیتی پسند در اصفهان خواهد بود

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *