Slide toggle

پیکان:کار ناتمام فصل پیش را کامل میکنیم

محمد پیکان، در مورد تمدید قرارداد خودش و شرایط باشگاه در گفتگو با سایت فرش آرا گفت :
من دو پیشنهاد داخلی و چند پیشنهاد جدی از لیگ عراق داشتم ولی طبق قرارداد داخلی که با فرش آرا داشتم، بعد از بازگشت از عراق، با فرش آرا قرار داد جدیدی امضا کردم و باعث افتخارم هست که دوباره میتونم برای تیم شهرم بازی کنم.

او در مورد وضعیت فعلی فرش آرا گفت :
تیم ما تقریبا اسکلت پارسال و بازیکنای کلیدی را حفظ کرده و با اضافه شدن چند بازیکن با تجربه ی دیگر تیم خوب و آماده ای را در اختیار داریم.
این تیم به کمک اقای حسن زاده و نظم خوبی که داشت، فصل پیش سوم جدول شد و امسال هم جناب اقای مرتضایی هدایت تیم را برعهده گرفتند که یکی از قدیمی ترین و فنی ترین مربیان لیگ هستند و همیشه نشان دادند که کار کردن با جوان ها را به خوبی میدانند. انشالله بتوانیم با کمک کادر فنی مجددا جزو شگفتی های لیگ امسال باشیم و کار ناقص فصل پیش را، امسال به ثمر برسانیم.

محمد پیکان در مورد شرایط لیگ امسال گفت :
لیگ ایران با اینکه از لحاظ مالی افت شدیدی نسبت به سال های قبل داشته است ولی از لحاظ فنی به جرات میگویم که جزو ۳ لیگ برتر دنیا و اول آسیاست و بازی در لیگ ایران قطعا به بالا رفتن سطح فنی بازیکنان کمک زیادی می کند.
من اینجا از مدیریت آقای مرتضایی که هر سال تیم فرش آرا را اداره می کنند تا فرصتی برای کشف و پرورش استعدادهای شهر مشهد فراهم بشود ، تشکر می کنم.

پیکان در مورد وضعیت آمادگی خودش گفت :
خدا را شکر از نظر آمادگی بدنی بلافاصله بعد از اتمام لیگ ایران به لیگ عراق رفتم که تیم ها از نظر بدنی شرایط خوبی داشتند و اخیرا برگشتم.الان مدت یک ماه هست که با مربی شخصی خودم کار میکنم که بتوانم بهترین بهره را برای تیم ام داشته باشم.
پیکان در پایان گفت:قطعا ارزوی هر بازیکنی رسیدن به تیم ملی هست که امسال به خودم قول دادم که انشالله با لباس فرش آرا در همین فصل به تیم ملی دعوت بشوم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *