Slide toggle

حسن زاده: با امادگی کامل به مصاف اهورا میرویم

تیم فرش آرا برای دیدار با تیم اهورا آمادگی کامل دارد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: با آمادگی کامل و با هدف پیروزی به میدان مصاف تیم اهورای بهبهان می رویم.

محسن حسن زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم فرش آرا به لحاظ فنی، روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و امیدواریم بتوان از این شرایط برای کسب سه امتیاز دیدار فردا بهره برد.
وی شرایط تیمها را در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال متفاوت توصیف و بیان کرد: تیمهای پایین جدول برای کسب امتیاز و بقا تلاش می کنند. هر چند تیم میهمان در رتبه آخر جدول قرار دارد اما در دیدار روز جمعه به جایگاه فعلی تیم اهورا توجه نمی کنیم و بازی خودمان را انجام می دهیم.
سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد ادامه داد: تیم اهورای بهبهان چون چیزی برای از دست دادن ندارد ممکن است انتحاری بازی کند و شرایط را برای تیم ما سخت نماید اما بازیکنان فرش آرا نیز نشان داده اند توان مدیریت بازیهای سخت را دارا هستند.
تیم فرش آرای مشهد در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال عصر فردا ۱۸ آبان در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد میزبان تیم فوتسال اهورای بهبهان است. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه شش بر پنج به سود فرش آرا خاتمه یافته بود. هم اکنون تیم فرش آرا در جایگاه چهارم و اهورای بهبهان در رتبه رتبه آخر جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال قرار دارند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *