Slide toggle

خبیری:بازی سختی پیش رو داریم،اما ماهم فرش آرا مشهد هستیم

دور برگشت لیگ برتر فوتسال ،از فردا چهارم آبان آغاز میشود و فرش آرا در بندر عباس ،مهمان آذرخش خواهد بود.

محسن خبیری سرمربی فرش آرا درباره تعطیلات نیم فصل لیگ گفت:توجه به تعطیلی دوهفته ای نیم فصل،تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر بچه ها از شرایط رو حی و روانی قابل قبولی برخوردار هستند.

سرمربی فرش آرا درباره دیدار با آذرخش اشاره کرد:با تیمی بازی داریم که در نیم فصل اول حداقل در خانه نتایج خوبی کسب کرده .ضمن اینکه  نفراتی که امسال اضافه کردند، تیم شان را کامل تر و بهتر از سال گذشته کرده .
خبیری تاکید کرد:قطعا بازی سختی پیش رو داریم اما ماهم فرش آرا مشهد هستیم.با تلاش و انگیزه ای که از بازیکنانم در طول این دو هفته دیدم در کنار یکدل بودن شان برای کسب امتیاز به بندرعباس آمدیم و امیدوارم که باتمرکز بالا در کنار انجام کارهای تاکتیکی که واقعا تیم در شرایط خوبی قراردارد،بتوانیم به اهداف خود برسیم.
محسن خبری درباره بازیکنان حاضر در این بازی گفت: سعید سروری و مجید خزایی را بدلیل آسیب دیدگی دراختیار نداریم.ضمن اینکه خزایی از این بازی محروم هم بود.
سرمربی فرش آرا درباره خریدهای جدید تیم گفت: ما در تعطیلات نیم فصل، دو بازیکن خوب و سابق باشگاه فرش آرا که هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ فنی جزو بهترین ها بودند و هستند، را اضافه کردیم.ناصر عجم وابراهیم حاجتی حالا با ما هستند و من جادارد بازگشت این دو عزیز را به خانه خودشان خیرمقدم عرض کنم. انشالله بتوانیم از قابلیت بالای آنها در کنار بقیه بازیکنان توانمند خود استفاده کنیم .البته سه، چهار جلسه تمرین بیشنر با ما نبودند ولی خوب توانستند دراین زمان کم با بچه ها به هماهنگی لازم برسند.
خبیری در پایان یادآوری کرد:از همه مردم و هواداران خونگرم و خوب خود تقاضا میکنم که فردا برای موفقیت بچه های خودشان دعا کنند.ضمن اینکه از مدیریت محترم باشگاه که همیشه کمک حال و راهنمای ما بودند کمال تشکر وسپاس رادارم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *