Slide toggle

گفتگو با محسن خبیری (سرمربی)درباره آخرین وضعیت تیم

محسن خبیری (سرمربی فرش آرا )در گفتگو با سایت باشگاه از نبرد نزدیک با گیتی پسند و همچنین برنامه تیم در تعطیلات لیگ گفت.

خبیری درباره دیدار با گیتی پسند با اشاره به نبرد دو تیم گفت:این مسابقه بین تیم گیتی پسندی بود که هزینه زیادی برای ستاره ها میکند و تیم فرش آرا که هزینه هایش را برای جوانان جویای نام و آینده دار انجام میدهد.
در این دیدار بچه های من نشان دادند که واقعا بهترین هستند و با بازی زیبایی که انجام دادند، تیم گیتی پسند را در زمین خود تحت فشار گذاشتند و اکثر نکات فنی را در کنار دوندگی و جنگندگی خیلی خوب اجرا کردند.
خبیری درباره رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت:بازیکنان فرش آرا در این چند هفته ای که از لیگ میگذرد پیشرفت محسوسی از لحاظ فنی داشته اند و این در بازی با گیتی بسیار محسوس بود.
سرمربی فرش آرا درباره مشکلات این دیدار اشاره کرد و گفت:باید یادآور شوم که امروز ما درشرایطی که سه مصدوم(قدرت بهادری.سروش احمدنیا.محمد شماعی)ویک محروم(حامد عبداللهی) داشتیم؛پا به میدان گذاشتیم.
یادمان باشد که ما دربازی قبل  دریک اتفاق بازی را به مقاومت البرز واگذار کردیم.ریکاوری کردن بچه ها از لحاظ روحی روانی کاری بسیار سختی بود که به کمک کادرفنی و مدیریت خیلی خوب انجام دادیم.بچه ها با این بازی زیبا که موقعیت های زیادی هم خلق کردند نشان دادن که واقعا جزو پنج تیم اول لیگ برتر هستند و میتوانند خود را در بالای جدول نگه دارند.
خبیری درباره حواشی دیدار با گیتی پسند هم گفت:در رابطه با داوری بازی بنده هیچ نظری نخواهم داد و این بعهده کارشناسان داوری است.
در رابطه با صحنه اخراج بنده هم یاداوری کنم در اوتی که به نفع حریف بود یک لحظه از نیمکت بلند شدم که به بازیکنانم نکات فنی را گوشزد کنم که از قضا محل ضربه اوت بود .داور مسابقه به تصور اینکه بنده جلوی ضربه و جریان بازی را گرفتم باسخت گیری اخراج کرد .اما جالب است در این صحنه تمامی کادرفنی حریف بسمت نیمکت ما حمله ور شدند که سرپرست حریف هم ازبازی اخراج شد.در طول بازی هم سرمربی حریف فحاشی کرد که همه شنیدند.بازیکن شماره ۴ آنها که مدعی کسب عنوان مرد اخلاق هم هست مدام به بازیکنان من  توهین میکرد.جالب اینکه این اقا با بازیکن من درگیر شد که چرا محکم بازی میکند.
خبیری درباره برنامه تیم پس از این دیدار گفت:چند روز به بچه ها استراحت دادیم انشالله تمرینات خود را بعد از تعطیلات آغاز خواهیم کرد و خود رابرای دو بازی آینده با شهروند ساری و تاسیسات دریایی  آماده خواهیم کرد.
در این مدت امیدوار هستیم که با کمک کادر پزشکی مصدومان تیم هم سلامتی خود را بدست آورند.
سرمربی فرش آرا در پایان گفت:جا دارد از اعضای هیئت مدیره، مدیریت محترم باشگاه آقای مرتضایی که همیشه بعنوان یک بزرگتر و حامی درکنار ما بوده،قائم مقام،سرپرست، کادرفنی خوب و زحمت کش و همچنین بازیکنان پرتلاش و با غیرت که دراین مدت در کنار هم برای سربلندی باشگاه فرش آرا زحمت کشیدند کمال تشکر داشته باشم.
همچنین از هواداران خوبمان که همیشه جزو بهترین هواداران ایران هستند و هیچ وقت ما را دراین چند هفته تنها نگذاشتند سپاسگزاری کنم

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *