Slide toggle

جنگیدن تا سر حد توان و امتیازی که از دست رفت

هفته یازدهم لیگ برتر در حالی با شکست فرش آرا به پایان رسید که این تیم در تمام زمان بازی نشان از تیم مهمان که در انتها دست خالی برگشت ،نداشت.

دیدار دو تیم در نیمه اول بدون گل به پایان رسید.فرش آرایی ها در نیمه اول اجازه خلق موقعیت به گیتی پسند ندادند و دو موقعیت خوب هم نصیبشان شد که سپهر محمدی مانع گلزنی شد.

در نیمه دوم هم موقعیت های زیادی خلق نشد و مشهدی ها با تمام توان در میدان جنگیدند .اما در نهایت اسماعیل پور توانست گلزنی کند.اما پس از این گل فرش آرایی ها به خود امدند و در نهایت مجید خزایی گلزنی کرد.در ادامه علی رحیمی و جنگندگی بازیکنان مانع گلزنی اصفهانی ها شد که در نهایت روی ضربه پنالتی دوباره اسماعیل پور گلزنی کرد.در دقایق پایانی فرش آرا به سیستم پاور پلی ور آورد .اما دوباره این گیتی پسند بود که توسط کشاور به گل رسید.در حالیکه زمان چندانی به پایان بازی نمانده بود ،اما فرش آرایی ها حمله کردند تا فاصله را کم کنند که یک پنالتی حاصل آن شد که طیبی به گل تبدیل کرد.

این گل فاصله را کم کرد و در ۱۲ ثانیه پایانی هم گلی رد و بدل نشد تا در روزی که اصفهانی ها در خانه بسیار تحت فشار بودند ،با کمترین فاصله به پیروزی برسند.

محسن خبیری پس از این دیدار گفت:بازیکنان من تا جایی که توان داشتند جنگیدند و یکی از بهترین و فنی ترین بازی های فصل خود را در خانه گیتی پسند انجام دادیم.این نتیجه حق ما نبود و باید دست پر بیرون می امدیم.

خبیری درباره اخراجش گفت:امیداوارم دوربین ها و ناظر بازی حرکات ناپسند سرمربی گیتی پسند را هم دیده باشند.الان هم میخواهم درباره داوری و موارد حاشیه ای صحیت نکنم .اما کاش چشمی که من را دید ،دیگران را هم میدید.

  • در این بازی چهار بازیکن فرش ارا اخطار گرفتند.طیبی – اسعید – خزایی و شریف زاده .از تیم گیتی پسند هم حسن زاده و سپهر محمدی کارت زرد گرفتند.
  • سرمربی و سرپرست گیتی پسند به هر سوت داور اعتراض میکردند.ضمن اینکه تماشاگران اصفهانی هم در طول بازی و به ویژه پس از اخراج محسن خبیری در پشت نیمکت فرش آرا فضای متشنجی ایجاد کرده بودند.
  • قدرت بهادری با توجه به اینکه مصدوم هم بود ،اما همراه تیم به اصفهان رفته بود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *