Slide toggle

یک نیمه ما بد بودیم،یک نیمه داوری

هفته دهم لیگ برتر ،اولین شکست خانگی فرش آرا را رقم زد

در این هفته فرش آرا در سالن شهدای مدافع حرم میزبان مقاومت البرز بود.هر دو تیم از پیروزی هفته نهم پا به این هفته گذاشته بودند و انکیزه پیروزی داشتند.اما مشهدی ها در نیمه اول تیم مقاومت را دست کم گرفتند و موقعیت چندانی ایجاد نکردند.اما در نیمه دوم که موتور این تیم گرم شد،موقعیت ها را یک به یک از دست دادند تا در یک ضربه کرنر ،گل اول مقاومت به ثمر برسد.در ادامه این فرش آرا بود که مدام حمله کرد و فراهانی گلر البرزی ها و تیر دروازه و بد شاسی، توپ ها را گل نکرد.تا اینکه یک شوت دیدنی از شهرام شریف زاده منجر به گل تساوی شد.در ادامه هم باز این مشهدی ها بودند که حمله کردند.اما در حالیکه توپ ها در دروازه مقاومت نمیرفت ،یک ضد حمله در ۴۰ ثانیه به پایان بازی وارد دروازه فرش آرا شد تا ۳ امتیاز را کرجی ها با خود به تهران ببرند.

حاشیه:

  • فرش آرا از نمی فصل پبش در خانه شکست نخورده بود.۷ بازی در فصل گذشته و ۶ بازی هم در این فصل و در نهایت برابر مقاومت البرز این رکورد شکست.
  • این دیدار در نیمه دوم دستخوش اعتراض های مکرر به داوری شد.اشتباهات مکرر داوری صدای هر دو تیم را در اورد .یک پنالتی برای فرش آرا و پس از ۵ خطا شدن مقاومت و گرفتن تنها یک خطا ،دیگر داوران خطایی برای فرش آرا نگرفتند.
  • این دیدار مهمانان ویژه داشت.فیضی (عضور شورای شهر مشهد )- کریمیان (سرپرست تیم ملی فوتسال ) و مدیر عامل واعضا هیات مدیره باشگاه فرش آرا این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند.
  • در پایان بازی مدیر عامل مقاومت البرز با عوامل نیروی انتظامی و حراست اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان درگیر شد و به همین علت مامور اداره کل به علت فحاشی از وی شکایت کرد و با حضور ماموران نیروی انتظامی ،مدیر عامل مقاومت به پاسگاه منتقل شد.
  • با این شکست فرش آرا از امتیاز ۱۷ بیشتر نشد و البته جایگاه خود را در رده چهارم جدول حفظ کرد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *