Slide toggle

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال ،با یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه برای فرش آرا مشهد به پایان رسید.

فرش آرا در هفته شانزدهم ،مهمان مقاومت قرچکی بود که در خانه تیمی بسیار موفق نشان میداد و یقه بهترین تیم ها را در لیگ امسال گرفته بود.اما مشهدی ها آمده بودند تا جبران دو هفته گذشته را بکنند و نوانستند با جنگندگی ۳ امتیاز خارج از خانه را کسب کنند.

این دیدار که بسیار  نزدیک و جنگنده پیش میرفت ،ابتدا یک گل برای قرچکی ها از روی نقطه دوم پنالتی داشت.اما در ادامه فرش آرایی ها تمام تلاش خود را کردند و یک بار  دیگر مانند هفته پانزدهم ،بازی باخته را پیش افتادند.مصطفی طیبی دو گل متوالی زد .اما این پایان کار نبود و قرچکی ها بازی را به تساوی کشیدند.در حالیکه همه به گمان تساوی بودند ،اما در دقیقه پایانی یک پنالتی نقطه دو برای فرش آرا به دست آمد که قدرت بهادری بر خلاف دیگر پنالتی های نقطه دو ،با خونسردی و یک ضریه نرم و تاکتیکی گل سوم فرش آرا را به ثمر رساند تا حکم پیروزی فرش آرا را صادر کند.

این دیدار پر از حاشیه بود.حاشیه خوب آن تقدیر مردم و مسولین شهر قرچک از اکبر تقوی سرپرست فرش آرا بود که به پاس سالها حضور وی در قرچک ،در بین دو نیمه از وی تقدیر کردند.

اما اخراج لیدر قرچک به علت فحاشی به داور و از طرفی اخراج دو نفر از تیم مقاومت قرچک(کاپیتان و سرپرست ) جزو دیگرنکات این بازی بود.در دقایق پایانی هم محسن خبری سرمربی فرش آرا از بازی اخراج شد.

محسن خبیری سرمربی فرش آرا در پایان بازی گفت:

یازی بسیار سختی را بردیم.این برد نشان داد که به شرایطی خواهیم رسید که در خارج از خانه هم پیروزی ها را کسب کنیم.این سومین پیروزی خارج از خانه ما در طول فصل بود
🔹داوری روی کار فنی هر دو تیم تاثیر منفی گذاشت.در نیمه اول به سرعت برق ۵ خطا شدیم.فکر کنم بازیکنانم فقط ۵ بار تنه به تنه شدند که هر ۵ بار را داور خطا گرفت
🔹بازیکنانم مردانه جنگیدند.بین دو نیمه گفتم که باید برای برد بجنگید .
🔹امروز خیلی از بازیکنانم راضی هستم.
🔹تساوی داخل خانه هفته پیش تلنگر بدی بود که شاید با این برد جبران شد.
🔹ما نباید در خانه امتیاز از دست بدهیم
🔹تماشاگران قرچکی هیچ بی احترامی به تیم فرش ارا نکردند.مخاطبشان داور بود
🔹گاهی اینقدر از بی عدالتی ها خسته میشوم که فکر جدایی از فوتسال به سرم میزند.

فرش آرا در هفته هفدهم میزبان آتلیه طهران قم خواهد بود.با این پیروزی فرش آرا با ۲۴ امتیاز در رده پنجم جدول ست.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *