Slide toggle

۱۱ هفته نباختیم و به اهداف خود در نیم فصل رسیدیم

مجید مرتضایی سرمربی فرش آرا پس از پایان دیدار برابر اهورا و ثبت پیروزی در آخرین دیدار نیم فصل در گفتگو با سایت باشگاه گفت:
شروع خوبی برابر اهورا داشتیم و زدن ۵ گل به این تیم شرایط روحی ما را بسیار خوب کرد.اما در نیمه دوم به علت اینکه نمیخواستیم فشار چندانی بر دوی بازیکنان مصدوم و اخطاری بیاوریم کمی عقب کشیدیم.اما من در مجموع از تلاش بازیکنانم راضی هستم .به ویژه که در کارهای ترکیبی بسیار خوب عمل کردند.اما اگر با همان تفاضل گل بالا پیروز میشدیم شاید در جدول صعود هم میکردیم.
سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا ادامه داد: مطمئنا بسیاری از اهدافی که در ابتدای کار به آنها فکر کردیم، محقق شده و فرش‌آرا توانسته در این دوره از رقابت‌ها، رکورد تاریخی ۱۱ بازی بدون شکست را در تاریخ فوتسال خراسان رضوی رقم بزند. به اهداف خود در نیم فصل نخست رسیده‌ایم و باید در نیم‌فصل دوم نیز با بررسی‌های لازم، نقاط ضعف خود را بهبود ببخشیم و در نیم‌فصل دوم هم به روند خوب خود ادامه دهیم. سهمیه فیفا برای جذب بازیکن را برای مرحله پلی‌آف نگه داشته‌ایم.
مرتضایی درباره شروع تمرینات تیم گفت:۳ بازیکن ما به اردوی تیم ملی رفته اند و به دیگر بازیکنان استراحت دادیم .پس از آن تمرینات را برای شروع نیم فصل دوم برنامه ریزی میکنیم .

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show