Slide toggle

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت:  بازیکنان مزد تلاش، سخت‌کوشی و همدلی خود را با پیروزی شیرین جشن گرفتند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محسن حسن‌زاده در خصوص پیروزی تیمش در بازی افتتاحیه لیگ برتر مقابل شهروند ساری اظهار کرد: با توجه به اینکه بازی نخست لیگ بود، هر دو تیم فوتسال خوبی را به نمایش گذاشتند ولی خوشبختانه توانستیم سه امتیاز حساس این بازی را بدست آوریم. بازیکنان فرش‌آرا در این بازی مزد تلاش، زحمت و همدلی خود را گرفتند و توانستند بازی را  به نفع خود به پایان برسانند.

حسن‌زاده عنوان کرد: از لحاظ فنی مستحق کسب این سه امتیاز بودیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه لیگ شرایط بهتری داشته‌باشیم، هرچه از لیگ بگذرد بازیکنان شرایط بهتری خواهندداشت.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان از نظر جسمی شرایط خوبی دارند و برای هر بازی با برنامه خاصی وارد میدان خواهیم‌شد.

سرمربی تیم فرش‌آرا در خصوص درخشش بازیکنان جوان تیمش در این بازی گفت: همانطور که از قبل گفته‌بودم، بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای در این فصل به خدمت گرفته‌ایم. همین جوانی و انگیزه بازیکنان به خوبی به تیم ما کمک کرد و توانستیم در دقایق نخست بازی عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: از عملکرد بازیکنان در این بازی رضایت کامل دارم، امیدوارم بتوانند در ادامه لیگ با انگیزه بالا شرایط خوبی را سپری کنند.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه با بازگشت بهادری، فرش‌آرا قوی‌تر هم می‌شود، گفت: با اضافه شدن قدرت بهادری تجربه تیم هم بالاتر می‌رود. در این فصل  تیم جوانی در اختیار داریم، به طور قطع به بازیکن باتجربه‌ای مثل قدرت در ترکیب تیم نیاز خواهیم داشت.  

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *