Slide toggle

حسن زاده:هدف ما حضور در پلی اف است/فرش آرا پتانسیل بالایی دارد

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد از هدف‌گذاری این باشگاه برای حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر کشور در سال ۹۷ خبر داد.

محسن حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم فرش‌آرا در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: با توجه به اینکه تمرینات خود را دیر آغاز کردیم، کمی  از برنامه‌های تاکتیکی و بدنسازی تیمی عقب هستیم، ولی خوشبختانه بازیکنان، انگیزه بالایی برای حضور در لیگ برتر دارند و قطعا هرچه از شروع لیگ برتر بگذرد. شرایط بهتری خواهیم‌داشت.

وی ادامه داد: با توجه به سیاستی که باشگاه در این فصل در نظر دارد، هدف کادرفنی قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر لیگ است تا بتوانیم جواز حضور در مرحله پلی‌آف را بدست آوریم.

حسن‌زاده در خصوص پتانسیل تیم فرش‌آرا در لیگ برتر عنوان کرد: در چند سال اخیر تیم‌هایی که در استان خراسان رضوی حضور داشتند، بازیکنان بااستعدادی را در کنار خود داشته‌اند و نشان داده‌اند که پتانسیل بالایی در فوتسال کشور دارند. فرش‌آرا همیشه ثابت کرده که  می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی  قرار بگیرد، امیدوارم در این فصل شرایط به گونه‌ای فراهم شود که بتوانیم بهترین نتایج سال‌های اخیر را بدست آوریم.

سرمربی تیم فرش‌آرا تاکید کرد: قصد داریم در این فصل از بازیکنان جوان و آینده‌دار در ترکیب خود استفاده کنیم تا در کنار بازیکنان باتجربه تیم فرش‌آرا، به پشتوانه‌سازی نیز پرداخته‌باشیم.

وی درباره جدایی بازیکنان باتجربه این تیم عنوان کرد: کادرفنی باید در راستای سیاست‌گذاری باشگاه فعالیت کند، با توجه به اینکه باشگاه فرش‌آرا در این فصل با کاهش بودجه روبه‌روست، نمی‌توانستیم از نظر مالی شرایط مناسبی را برای این بازیکنان فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه این بازیکنان از نظر فنی شرایط خوبی داشتند، پیشنهادهای مالی بهتری از باشگاه‌های دیگر دریافت کردند و همین موضوع باعث شد که نتوانیم انتظارات را فراهم کنیم و متاسفانه این بازیکنان را در این فصل در اختیار نداریم.

حسن‌زاده درباره تغییر و تحول در پست دروازه‌بانی تیم فرش‌آرا ادامه داد: در این فصل مسعود محمدی و حامد ثنایی به همراه دو دروازه‌بان جوان در ترکیب تیم حضور خواهندداشت،  امیدوارم بازیکنانی که در این فصل انتخاب کردیم بتوانند  به خوبی به تیم کمک کنند.

سرمربی تیم فرش‌‌آرا در خصوص لیست ورودی تیمش گفت: مسعود محمدی، میثم اینالو، بهنام فعال، صابر خوش‌نام و علی رستمی بازیکنان جدیدی بودند که به تیم فرش‌آرا ملحق شدند، همچنین کمال کهندل در لیست خرید کادرفنی قرار داشت، ولی متاسفانه به دلیل سوختگی که در ناحیه پا برایش رخ داده در حال حاضر مصدوم است و باید منتظر بمانیم تا وضعیت این بازیکن برای حضور در تیم مشخص شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت قدرت بهادری اظهار کرد: قدرت بهادری جزو اولین نفرات مد نظر کادرفنی برای حضور در این فصل بود، قبل از سفر این بازیکن به عراق صحبت‌های لازم را با وی انجام دادیم. قطعا نیاز مبرمی به قدرت بهادری داریم و امیدوارم بعد از اتمام بازی‌هایش در کشور عراق با آمادگی بالایی در تمرینات شرکت کند.  

حسن‌زاده در خصوص تیم شهروند ساری و تقابل با این تیم در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: تیم شهروند در چند سال گذشته بازیکنان باسابقه‌ای در ترکیب خود داشته‌است، این تیم نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و برخلاف تیم ما که نسبت به سال گذشته بازیکنان زیادی به ترکیبش اضافه شد از ثبات سود برده‌است. امیدوارم با حضور طرفداران خونگرم مشهدی، سه امتیاز بازی نخست را به دست آوریم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *