Slide toggle

مرتضایی:برای داشتن یک تیم خوب به حمایت نیاز داریم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرش آرا،غلامعلی مرتضایی مدیر عامل درباره آخرین شرایط تیم به سایت باشگاه گفت:
ما با چند مربی رایزنی کردیم.اگر چه میدانیم باید زودتر از این ها مربی را معرفی میکردیم،اما میخواستیم با دقت وارد لیگ شویم.
محسن حسن زاده سابقه حضور در فرش آرا را دارد و امیدواریم که بتواند نتایج خوبی را کسب کند..اقای حسن زاده یک لیست برای جذب بازیکن ارائه کرده اند که طبق اولویت بندی در حال مذاکره هستیم
تمرینات تیم را از شنبه ۱۹ خرداد در در مرحله بدنسازی شروع میکنیم تا از این دوره عقب نیفتیم.مهم این است که با برنامه و دقیق وارد لیگ شویم .اگر چند روزی هم تاخیر داشته باشیم بهتر از این است که عجله ای در کار باشد
مرتضایی گفت:واقعیت این است که با مشکلات مالی که گربیان صنعت را گرفته روز به روز تیمداری و هزینه سخت تر میشود.ما هم در باشگاه فرش آرا وعده های بیخودی به بازیکنان نمیدهیم که فقط جذبشان کنیم.با آنها صادقانه مذاکره میکنیم و شرایط را بدون تعارف میگوییم.چه مربیان و چه بازیکنانی که در این شرایط سخت با ما باشند، نشان از تعصب و علاقه آنها دارد
مدیر عامل باشگاه فرش آرا گفت:جلساتی با مدیران شهری و اداره کل ورزش و جوانان برگزار میکنیم. از آنها توقع داریم از تیم حمایت کنند تا خود را تنها نبینیم.چرا که در بستن تیم به حمایت انها نیاز داریم .خودشان خوب میدانند صنعت در شرایط فعلی روزگار سختی را طی میکند و برای حفظ آبروی شهر و استان در فوتسال و شاد کردن دل هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم.
مدیر عامل فرش آرا اضافه کرد:این سالها ما زحمت کشیدیم و پشتوانه سازی کردیم و تیم های نظامی استفاده کردند.هر سال چند بازیکن ما سرباز میشوند.امسال سعید سروری و علی رحیمی را از دست دادیم.سال گذشته محسن باغیشنی و معین افشار و این قصه هر سال ادامه دارد.
ماجرای دیگر وعده هایی است که برخی تیم ها به بازیکنان ما میدهند و آنها را هوایی میکنند.چرا با بازیکنی که با ما قرارداد دارد مذاکره میکنید؟
اگر این روند ادامه داشته باشد نام تیم ها و مربیانی را که تماس میگیرند و وعده میدهند را اعلام میکنم .
مرتضایی درباره شرایط بازگشت بازیکنانی که در جام باشگاه های آسیا بازی میکنند گفت:اعضا هیات رییسه افرادی با تجربه هستند و میدانند که شرایط و مشکلات مادی فعلی چگونه به تیم ها ضربه زده.پس نمیگذارند که بیشتر از این تیم ها آسیب ببینند.وقتی تیم های داخلی نمیتوانند از نظر مادی بازیکنان خود را تامین کنند،پس بازیکن برای تامین بخشی از درآمد خود مجبور است که بیشتر بازی کند .امیدوارم شرایط بازگشت این بازیکنان در هیات رییسه بررسی شود و راهکار مناسبی پیش رو قرار بگیرد.غیبت بهترین بازیکنان ایرانی کیفیت لیگ را هم کاهش خواهد داد.
مدیر عامل فرش آرا درباره شرایط بازگشت قدرت بهادری گفت:اگر دو روز هم به پایان لیگ مانده باشد و بهادری بتواند برای ما بازی کند،در فرش آرا خواهد بود.چرا که این تیم خانه بهادری ست و بهادری به تیم و هواداران تهعد و احترام بسیار دارد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *