Slide toggle

هفته چهارم لیگ برتر،منجر به اولین شکست فرش ارا در لیگ سال ۹۶ شد
فرش آرا در حالی پا به سالن انقلاب کرج گذاشت که میخواست با پیروزی ،روند موفقیت های خود را ادامه دهد.گل دقایق اولیه سروش احمدنیا هم حکایت از همین روحیه داشت.اما در ادامه بازیکنان مقاومت بسیار خوب جنگیدند و نگذاشتند که امتیاز از کرج برود.
در طول بازی درگیری و جنگ بازیکنان بیشترین نمود را داشت و رد و بدل کارت های زرد توسط داور،نشان از نبرد های سنگین در میانه میدان داشت.
علی رحیمی،سعید سروری و محسن باغشنی بازیکنان مقاومت سابقه حضور در فرش آرا و علی رستمی و مجید خزایی بازیکنان فرش آرا سابقه حضور در مقاومت را داشتند که همین امر باعث سنگینی دیدار داشت.
در این بازی هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند که گلرها با دفع توپ،در کم بودن تعداد گلها نقش داشتند.جدا از اینکه تیر دروازه هم نگذاشت که فرش آرا به گلهای بیشتری دست پیدا کند.
مهمترین حاشیه این دیدار پرتاب بطری آب از سوی یک تماشاگر به بازیکنان و کادر فرش آرا در پایان بازی بود که منجر به مصدومیت تدارکات تیم شد که پس از ان با دخالت ماموران پلیس و عذرخواهی مسولین مقاومت البرز،باشگاه فرش آرا از شکایت انتطامی خودداری کرد،اما حق شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون را حق خود میداند.چرا که امنیت بازیکنان جزو وظیفه برگزار کنندگان بازی است که متاسفانه رعایت نشد.

پس از هفته چهارم،فرش آرا با ۷ امتیاز در رده چهارم جدول است.نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *