Slide toggle

هفته بیست و سوم لیگ برتر با یک پیروزی دیگر برای فرش آرا به پایان رسید.
ارژن شیراز که در نیم فصل دوم متحول شده است،روز سختی را برای فرش آرا به وجود آورد،اما پیروزی نصیب تیم شد.
گل دقایق اولیه ارژن پس از دو فرصت خوب فرش آرا ،شیرازی ها را پیش انداخت و در ادامه هم تیر دروازه مانع گلزنی میشد تا اینکه در وقیقه ۱۹ پاس مجید خزایی منجر به گل علی ابراهیمی شد.نیمه دوم فرش آرا توانست گلزنی های خود را ادامه دهد تا پیروزی خود را قطعی کند.کارهای ترکیبی بازیکنان منجر به ۴ گل شد.ابتدا قدرت بهادری گلزنی کرد .سپس مجید جزایی کل سوم را به ق
ثمر رساند.علی ابراهیمی برای دبل کردن ، گل چهارم را به ثمر رساند و سپس مجید خزایی با گل پنجم فرش آرا،خودش را دو گله کرد.در این میان بهمن جعفری بازیکن جوان و خوش آتیه فرش ارا با دو ماس گل نقش مهمی در این پیروزی داشت.
ارژن شیراز تیم خوبی بود که در طول بازی توانست فرش ارا را دچار مشکل کند.اما تغییر تاکتیک مجید مرتضایی در نیمه دوم پیروزی را نهایی کرد تا فرش آرا با ۴۵ امتیاز و ۶ امتیاز بیشتر از تیم چهارم(شهروند)در رده سوم بماند.
هفته آینده هم فرش ارا دیدار سختی در پیش خواهد داشت.چرا که شاهین کرمانشاه در خانه با توجه به حمایت تماشاگرانش و البته فرار از سقوط خواهد جنگید.

در این دیدار مجید مرتضایی که دچار کسالت بود و با سرم توانسته بود در طول بازی کنار تیمش باشد ،نتوانست در پایان بازی در جمع خبرنگاران حاضر شود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *