Slide toggle

گل به خودی نتیجه را مشخص کرد

هفته سوم لیگ برتر فوتسال با شکست فرش ارا در قرچک و برابر  منصوری به پایان رسید.

دیداری حساس که هر دو طرف انگیزه های خود را داشتند.فرش ارا از شکست خانگی برابر مس آمده بود و البته خاطره پیروزی ۷-۲ مقابل منصوری در پیش فصل و منصوی هم با دو شکست متوالی و به قصد جبران شکست پیش فصل در مشهد.

این فرش ارا بود که با گل علی اسعدی توانست از میزبان پیش بیفتد .اما حفیظی توانست گل خورده را جبران کند و در ادامه گل دوم را هم به ثمر برساند.حملات فرش ارا با هجوم یکپارچه این تیم همراه بود که در نهایت محمدی دروازبان منصوری مجبور به خطا شد که پنالتی را خود شریف زاده به گل تبدیل کرد .اما نیمه اول یک گل دیگر داشت که اگر چه این گل را هادی احمدی بازیکن جوان فرش ارا به ثمر رساند ،اما به سود منصوری بود و این گل به خودی تا پایان بازی اخرین گل بود که در نهایت در نیمه دوم با وجود حملات همه جانبه فرش ارا و ۴ موقعیت صد در صد گل ،باز هم تغییری در نتیجه حاصل نشود .

حاشیه:

سالن گرم بازی یکی از مهمترین مشکلات این بازی بود.

اعتراض تماشاگران پس از اینکه داور بازی برای فرش آرا پنالتی اعلام کرد به صورت ممتد ادامه داشت .

این پیروزی انقدر برای تیم منصوری حیاتی بود که کیانی بازیکن این تیم پس از پایان بازی گریه کرد.

باقر محمدی و حمید نصیری از منصوری و مسعود سعادتی و هادی احمدی از فرش آرا کارت زردی های بازی بودند.

مجید مرتضایی در پایان این بازی گفت:موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که میتوانستیم پیروز میدان باشیم.تا به حال در قرچک این همه تیم منصوری را تحت فشار نگذاشته بودیم .بازیکنان جوان من لایق پیروزی بودند و این دیدار پایاپای باید نتیجه ای جز این میداشت.

رضا داور زنی؛سرمربی منصوری قرچک هم گفت:بازی امروز واقعا سنگین بود و انصافا تیم فرش ارا یکی از خوب های لیگ ماست. برد امروز خواست خدا و حاصل تلاش شاگردان و زحمات کادر فنی بود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *