Slide toggle

هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال با اتفاقات و جنجالهای زیادی پیگیری شد. در این خبر به مصاحبه مربیان تیم ها در پایان هفته یازدهم میپردازیم.

  • شهروند ساری – میثاق تهران

سید مهدی ابطحی سرمربی شهروند ساری ، پس از شکست برابر میثاق تهران اظهار داشت: موقعیت های زیادی را از دست دادیم و این موقعیت ها به گونه ای بود که یا با بی دقتی بازیکنانم هدر رفت یا دروازه بان حریف آنها را دفع کرد. وقتی تیم حریف با جنجال و سر و صدا به دنبال نتیجه گیری است، بازیکنان نباید به حاشیه ها توجه کنند ولی متاسفانه روی همین مسئله گل دریافت می کنیم. وقتی ۳ بر یک عقب بودیم قصد داشتم تیمم را ۵ نفره کنم ولی شرایط مهیا نبود. موقعیت داشتیم و باید توپ هایمان را به گل تبدیل می کردیم اما دروازبان حریف خوب کار کرد و تیم میثاق هم بازی خوبی انجام داد.

ابطحی در مورد بازی هفته آینده برابر تاسیسات گفت: با توجه به اینکه فرصت چندانی برای بازی بعد نداریم، باید روی مسائل روحی و روانی کار کنیم تا بازیکنان آماده شوند. بازی در زمین خودمان است و شرایط فرق می کند.

سهراب خلیلی درباره پیروزی تیمش مقابل شهروند ساری اینگونه اظهار نظر کرد: بازی خوبی از دو تیم شاهد بودیم. نیمه اول می توانستیم با توجه به موقعیت های گل زیاد، جلو بیفتیم. اما نیمه دوم را جنگنده تر آغاز کردیم و سرسختانه مبارزه کردیم و موفق شدیم که سه گل دیگر به ثمر برسانیم.

 

  • شهید منصوری – مس سونگون

علیرضا افضل ،سرمربی مس در مورد باخت مقابل منصوری قرچک اظهار داشت: بازی خیلی فیزیکی و خوبی بود. تیم منصوری با انگیزه فراوان جلوی ما ظاهر شد و واقعا جنگیدند. معتثقدم تیم ما خوب ظاهر نشد و در حد و اندازه های خودمان نبودیم و این برد را به تیم منصوری تبریک می گویم.
وی در مورد محرومیت تماشاگران منصوری نیز گفت: هواداران قرچکی خیلی پرشور و با هیجان هستند ولی شاید اگر آنها بودند چه بسا ما پیروز این دیدار بودیم!

رضا داورزنی ،سرمربی منصوری نیز درباره پیروزی برابر مس سونگون اظهار کرد: بازی از نطر فنی کیفیت فوق العاده ای داشت و هر دو تیم استراتژی پرس را مد نظر کارشان قرار دادند و همین امر بازی را پر فشار کرده بود.
وی افزود: امروز بچه های ما کار خیلی بزرگی کردند و من دست همه آن ها را می بوسم و از گلر جوان تیمم تشکر می کنم که امروز با جسارت کار کرد.

 

  • یاسین پیشرو قم – فردوسی مشهد

مصطفی نعمتی سرمربی فردوسی مشهد ،پس از شکست تیمش مقابل یاسین پیشرو قم در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما در شهر قم و با تیم خوب و پرمهره‌ای که ابتدای فصل مدعی قهرمانی بود بازی کردیم. با یک استراتژی خاص وارد میدان شدیم اما بر حسب اتفاق چهار گل خوردیم و در واقعی گل فوتسال دریافت نکردیم.

وی ادامه داد: بازیکنانمان زحمت خود را کشیدند اما نتوانستند نتیجه را به سود خود کنند. به آنها خسته نباشید می‌گویم و به بازیکنان یاسین پیشرو عرض تبریک دارم.

سید مهدی غیاثی ،پس از پیروزی ۴ بر ۲ تیمش برابر فردوسی مشهد در لیگ بر‌تر فوتسال که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد، اظهار داشت: بخش بزرگی از این پیروزی متعلق به مدیران باشگاه است که پشتیبان ما و بازیکنان بودند و جلسات مثبتی را برگزار کردند و خوشخالیم که پس از ۴ بازی ناکامی امروز توانستیم هواداران واقعی فوتسال قم را شاد کنیم.

  • تاسیسات دریایی – آذرخش بندرعباس

وحید شمسایی در مورد پیروزی تیمش گفت : خوشحالیم از این که توانستیم در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندر عباس پیروز میدان شویم و جایگاه همان در صدر جدول را حفظ کنیم البته تیم حریف هم خوب بازی کرد اما ما به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم که خوشبختانه به هدفمان هم رسیدیم.
وی اظهار کرد: در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندر عباس به مصطفی نظری استراحت دادم و خودم هم کمی مصدوم بودم به خاطر همین در این بازی به میدان مسابقه نرفتم و خوشبختانه بازی را بردیم.

روزپیکر ،سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: متاسفانه مشکلات مالی به تنها نماینده هرمزگان در لیگ برتر فوتسال به قدری فشار آورده است که مسئولان استانی ما به هیچ عنوان به ما توجه نمی کنند.
عباس روزپیکر در جمع خبرنگاران افزود: متاسفانه داوری دیدار ما در مقابل تیم فوتسال تاسیسات دریایی خیلی ضعیف بود هرچند که ما خودمان هم اشتباهاتی داشتیم اما داور در این دیدار نتوانست عملکرد چندان مناسبی داشته باشد.

 

  • فرش آرا مشهد – گیتی پسند اصفهان

مجید مرتضایی در پایان این بازی  گفت: به سخت ترین تیمی که طی این چند سال بازی کرده بوده ،باختیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم.اما تجربه بالای گیتی پسند بر ما غلبه کرد.بازکنانم تلاش خود را کردند ،اما نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم و من از همه هوادران عذر خواهی میکنم.

محمود خوراکچی هم گفت: بازی سختی داشتیم.میدانستیم که در مشهد دیدار راحتی را نخواهیم داشت ودر نیمه اول خیلی تحت فشار بودیم.امروز محمدی دروازبان ما خیلی به ما کمک کرد.اگر نه نتیجه ای دیگر را شاهد بودیم.جدا از اینکه جوانی تیم فرش آرا هم به ما کمک کرد.برای این تیم باید صبر کرد ودر اینده قطعا بیشتر از انها خواهیم شنید.تیم های جوانی مانند فرش آرا باید صبوری کنند تا نتیجه بگیرند.

 

  • دبیری تبریز – مقاومت البرز

فرهاد فخیم درباره پیروزش تیمش برابر مقاومت البرز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: مقاومت تیم جوان و دونده‌ای بود و چون بردوباخت برایشان تفاوتی نداشت، خیلی راحت بازی می‌کردند.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز افزود: مقاومت آمده بود که حداقل امتیاز را بگیرد و برای همین دفاعی بازی می‌کردند اما موفق شدیم نمایش خوبی داشته باشیم و ۳ امتیاز را بگیریم.

در مورد این بازی لازم به توضیح می باشد که ۵ ثانیه مانده به پایان بازی داور بازی بخاطر خطای ششم بازیکنان دبیری اعلام خطای پنالتی کرد که بازیکن مقاومت به یک شوت عالی دروازه دبیری را گشود. در حالی که بازیکنان مقاومت مشغول شادی پس از گل بودند داور گل را مردود و تکرار ضربه را اعلام نمود که سری دوم بازیکن مقاومت توپ را بیرون زد.

 

  • ملی حفاری اهواز – کاشی نیلو اصفهان

محسن حسن‌زاده پس از پیروزی مقابل کاشی نیلوی اصفهان اظهار داشت: این مسابقه در دو نیمه متفاوت برگزار شد و در نیمه نخست بازی، کاشی نیلو عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت. با توجه به مسافت طولانی اهواز تا اصفهان و سفر زمینی ما، بازیکنان در نیمه نخست بسیار بد عمل کردند و ما در این نیمه، مغلوب تیم حریف شدیم.

سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز با بیان اینکه تیم ما در نیمه دوم با شادابی، توانست بهتر بازی کند، تصریح کرد: در نیمه دوم بازی شناوری را در دستور کار خود قرار دادیم و موقعیت‌های بسیاری داشتیم که در نهایت موفق به پیروزی در مسابقه شدیم.

رضا صادقی ،پس از شکست مقابل شرکت حفاری اهواز درباره دلیل شکست اظهار داشت: ما در نیمه نخست بازی عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و بازیکنان، همه نکات مد نظر کادر فنی را در این نیمه اجرایی کردند.به خوبی می‌دانستیم که روش حفاری برای رسیدن به گل چیست و همه این مسائل را آنالیز کرده بودیم اما در نیمه دوم بازیکنان با توجه به بازی احساسی خود، نتوانستند مسابقه را کنترل کنند.

سرمربی تیم فوتسال کاشی نیلوی اصفهان ادامه داد: متأسفانه پس از آن با اشتباهات فردی و بچه‌گانه، گل دریافت کردند و مرتب این اشتباهات را می‌کنند. باز هم تأکید می‌کنم که تیم ما یک تیم بی‌‌تجربه و جوان به شمار می‌رود و بازیکنان زیادی در ترکیب خود ندارد و هیچ کس نیز یار و یاور ما نیست.

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *