Slide toggle

هفته ۱۸ لیگ برتر فوتسال،با پیروزی فرش آرا در خانه و کسب سه امتیاز آن به پایان رسید.

همانطور که پیش بینی میشد ،دیدار حساس دو تیم فرش آرا و میثاق دیدنی و جذاب شد و در نهایت این مجید مرتضایی بود که  توانست مچ خوراکچی را بخواباند و نقشه میثاق را در پاور پلی کردن خنثی کند.میثاقی که از پیروزی بر تاسیسات دریایی و بسیار با انگیزه آمده بود.

دیداری که در نیمه اول گلی نداشت ،اما پر از صحنه های جذاب بود که اگر دروازبان میثاق و بد شانسی فرش ارا نبود،همان نیمه اول هم تماشاگران گل میدیدند.اما در این نیمه توپ های فرش ارایی ها گل نشد و نتیجه بدون گل ثبت شد.

نیمه دوم هم هر دو تیم با نقشه وارد شدند.کنترل میدان و توپ دست فرش ارا بود و میثاقی ها منتظر موقعیت بودند.اما حرکت تکنیکی و شوت زیبای رضا صوفی در دقیقه ۳۲ قفل دروازه میثاق را شکست.

پس از این گل بود که میثاق ۵ نفره کرد و در تمام مدت باقیمانده ،نتوانست موقعیت مهمی کسب کند.تمرین های تاکتیکی طول هفته که کادر فنی فرش ارا انجام داده بود و پیاده کردن ان در این لحظات توسط بازیکنان،منجر به گل دوم فرش ارا  توسط جیسون شد تا این بازیکن برزیلی در سومین هفته حضور خود ،۵ گل و ۴ پاس گل را ثبت کرده باشد..ضمن اینکه در زمان ۵ نفره کردن تیم میثاق ،دو موقعیت گل توسط تیم فرش آرا به دست امد که خطاهای بازیکنان میثاق منجر به اخطار واخراج انها شد.

در روزی که فرش ارا حامد سنایی را در درون دروازه داشت ،موقعیت های اندک تیم میثاق توسط او خنثی شد و نشان داد که در آینده حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.اولین کلین شیت فصل هم برای فرش ارا در این دیدار به ثبت رسید.

مجید مرتضایی در پایان بازی گفت: این برد را به همکارانم در کادر فنی تقدیم میکنم.اقایان شفیعی – معصومیان – سالاری و دکتر موسوی و اقای صالح که در طول هفته همه تلاش خود را در پیاده سازی افکار تاکتیکی تیم به نحو احسن انجام دادند.همچنین از اقای جوشش که همفکری بسیار موثری دارند و با انرژی مثبت خود قوت قلب من هستند.

مرتضایی افزود: ما میدانستیم که میثاق از تاکتیک پاور پلی استفاده میکند و منتظر چنین دقایقی بودیم.طول هفته را تمرین کرده بودیم و به راحتی توانستیم این نقشه را خنثی کنیم.بازیکنانم به نحو احس تمرینات هفته را در بازی پیاده کردند و اگر خطاهای ممتد بازیکنان میثاق نبود ،قطعا با گل های بیشتری به پیروزی میرسیدیم.متاسفانه جوی ساخته شده که مدام باید درباره داوری صحبت کنیم.اگر چه امروز اقای کمر بسته بسیار خوب بازی را اداره کردند،اما داور دیگر نتوانست از عهده این بازی سنگین بر بیاید و چندین خطا و هند بازیکنان میثاق را نگرفت.

حاشیه:

در طول بازی حرکت خوراکچی و خلیلی مدام بر روی خط طولی بر اساس  فشار به داوری بود که در نهایت منجر به اخراج خلیلی شد و به دلیل اینکه از خروج از زمین ممانعت میکرد،چندین دقیقه بازی متوقف شد.

در این بازی عبدالهی – سعادتی و جیسون از فرش ارا و بلوکی و فرهمند کارت زرد و سلطانی با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.

زمانی که تیم میثاق از تاکتیک پاور پلی استفاده مکیرد،تنها خطاهای انها بود که از گل خوردن جلوگیری میکرد که همین خطاها منجر به دریافت کارت زرد و قرمز شد.

پس از پایان بازی خوراکچی و خلیلی انقدر منتظر ماندند که به اتاق داوران بروند  و  در نهایت بحث بسیار شدیدی بین انها راه افتاد و در خلیلی  الفاظ نامناسبی را به داوران گفت.

در این بازی بیش از ۶ بار توپ به دستان دو تیم خورد (۵ بار برای میثاق و ۱ بار برای فرش ارا ) که داوران هیچ کدام را عمدی تشخیص نداند.

در نیمه اول جیسون بازیکن برزیلی فرش ارا مصدوم شد و در طول بازی با مصدومیت بازی کرد وبازهم موفق به گلزنی شد.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *