Slide toggle

کفاشیان در جمع فوتسالیست ها: نگاه اصلی ما به جام جهانیست

علی کفاشیان پس از حضور درتمرینات تیم ملی فوتسال دقایقی برای کادر و بازکنان صحبت کرد. او در ابتدای صحبت های خود با ملی پوشان امید و بزرگسالان فوتسال گفت: از تمرین امروز و بازی شما لذت بردم و از کادر فنی جدید تیم ملی تشکر می‌کنم و امیدوارم با حضور این نفرات افتخار دیگری برای ایران رقم بخورد. امسال نگاه اصلی ما به جام جهانی است و برای اینکه در بین سه تیم برتر این مسابقات باشیم، سعی می‌کنیم تدارکات خوبی را برای شما فراهم کنیم چرا که معتقدم این توانمندی در شما وجود دارد.
وی ادامه داد: همه باید در کنار هم باشید و برای پیروزی تلاش کنید چراکه با همدلی و همبستگی می‌توانید نتیجه بگیرید. در واقع این همدلی یک پیروزی است. بازی درون اردویی امروز شما بسیار جدی بود و امیدوارم در تک تک مسابقات همینطور ظاهر بشوید و هیچ تیمی را دست کم نگیرید.
رییس فدراسیون افزود: با توجه به تقویم مسابقاتی و زمان فشرده ای که در اختیار دارید کار شما و کادرفنی سخت است، اما باید تلاش کنید که به موفقیت برسید. برای فوتسال در آسیا و جهان برنامه ویژه ای در نظر گرفته شده و با توجه به تقویمی که امسال در آسیا اجرایی خواهیم کرد فعالیت های فوتسال آسیا در زمینه های ملی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و همینطور باشگاهی چند برابر می شود. همین که در المپیک آرژانتین فوتسال را جایگزین فوتبال کرده اند این موضوع را ثابت می‌کند.
وی در پایان گفت: بار دیگر به شما خسته نباشید می گویم و امیدوارم موفقیت های شما، روند موفقیت های ما را پس از قهرمانی ملی پوشان فوتسال بانوان ادامه دهد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show