Slide toggle

چه کنم چه کنم در تیم ملی فوتسال

وقتی خسوس نیمکت  تیم ملی را به دلایل مختلف رها کرد،حالا این جایگاه خالی مانده و رایزنی برای این پست در جریان است.در حالیکه تا دیروز انتخاب وحید شمسایی برای این پست قطعی به نظر میرسید ،اما حالا و با مخالفت تیم تاسیسات دریایی برای جدا شدن وی از این تیم و البته علاقه شمسایی به حضور هم زمان در هر دو تیم ،باز هم اما و اگر ها به جریان افتاد.

وحید شمسایی که با بستن تیمی فوق العاده  در باشگاه تاسیسات و قهرمانی این تیم در باشگاه های اسیا ،خط ونشانی برای همه مخالفین خود کشیده بود،امیدوار بود با این شرایط نیمکت تیم ملی را تصاحب کند.دوستان رسانه ای او هم با پیش کشیدن چندین نمونه ازمربیانی که در کشورهای مختلف ،همزمان تیم ملی و باشگاهی را اختیار دارند ،فضا را برای وی مساعد کردند.اما کفاشیان که از ابتدا مخالف حضور هم زمان مربیان در تیم ملی و باشگاهی بود ،اینبار هم ساز مخالفت زد.ضمن اینکه مخالفت حضور همزمان ناظم الشریعه در تیم امید وباشگاهی ،دست مدیران کمیته فوتسال را بسته است.

حالا انتخاب ناصر صالح ،محتمل ترین گزینه تیم ملی ست.علی رغم اینکه سابقه مدرسی صالح بیشتر از مربیگری وی است ،اما انگار شرایط برای وی فراهم تر است.اگر چه وی سابقه حضور در تیم ملی فوتسال را دارد ،اما دوری چندین ساله وی از جریان جدی فوتسال ایران ،شرایط را برای حضور وی مشکل میکند.

حالا باید دید این اسامی که کمیته فوتسال برای تیم ملی فوتسال اعلام کرده ،با موافقت مربی بعدی مواجه خواهد شد؟ چرا که اسامی مورد علاقه شمسایی در این تیم مشاهده میشود و ممکن است که مربی بعدی علاقه ای به حضور این افراد نداشته باشد.

چه کنم چه کنم انتخاب مربی تیم ملی فوتسال ،گره فوتسال را سخت تر کرده و باید دید در نهایت برای این فوتسالی که اولین عناوین جهانی را در ورزش های گروهی برای ایران کسب کرده و اینک در شرایط سختی قرار دارد ،چه اتفاقی رخ میدهد!!!

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *