Slide toggle

هفته بیست و سوم لیگ برتر با یک پیروزی دیگر برای فرش آرا به ثبت رسید تا روند ۱۰۰% پیروزی های خانگی در نیم فصل دوم ادامه دار باشد.

فرش آرا در روزی که میتوانست با فاصله بیشتری برنده باشد،اما درنهایت با نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسید تا با همین نتیجه هم ۳ امتیاز دیگر با به اندوخته های خود اضافه کند.

نیمه اول با تسلط کامل فرش ارا شروع شد تا دو گل علی اسعدی و سروش احمدنیا ،نتیجه را ۲-۰ کند.در این نیمه فرش آرایی ها از موقعیت های خود استفاده نکردند تا به همین دو گل بسنده کنند.

در نیمه دوم هم شروع طوفانی فرش ارا در همکاری سارانی و سروری گل سوم فرش ارا را در پی داشت.اما در این دقایق فرش ارا با هدف کنترل بازی به میدان رفت که ارژنی ها در دو صحنه توانستند به گل برسند.گلهای ارژن را بیضایی  و برمشوری به ثمر رساندند تا دقایق پایانی بسیار حساس ادامه پیدا کند.

اما در نهایت این مشهدی بودند که انتقام شکست دور رفت را گرفتند و با این پیروزی خود را با ۳۰ امتیاز در رده هشتم جدول دیدند.

حاشیه:

  • باز هم استقبال بی نظیر هواداران موجب شد که تعدادی از تماشاگران امکان ورود به سالن را پیدا نکنند.
  • مربیان حاضر در سطح دو فوتسال به همراه صالح مدرس دوره ،ناظر بازی بودند.
  • در بین دو نیمه از برادر شهید مدافع حرم (شهید قنبری) تقدیر شد و مدیر عامل فرش آرا (غلامعلی مرتضایی )پبراهن فرش آرا را به این نوجوان تقدیم کرد.
  • برای فرش ارا سروش احمدنیا و علی اسعدی و برای ارژن بیضایی و مرادیان کارت زرد گرفتند.
  • در پایان بازی و در رختکن تیم ،تولد حسین عظیمی دروازبان فرش آرا جشن گرفته شد.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *