Slide toggle

اخرین دیدار خانگی فرش آرا در فصل ۹۵،در کنار پرشورها،لقب این روزهای هواداران مشهدی ،جذابیت های خود را دارد.

در این بازی که فرش آرا میزبان طرح و توسعه الوند است،مشهدی ها میخواهند با یک دیدار دیدنی از هواداران خود تشکر کنند و رکورد بی شکستی در نیم فصل را در دیدارهای خانگی تثبیت کنند.

اگر چه طرح و توسعه در رتبه اخر جدول است ،اما کور سوی امید خود را برای ماندن در لیگ برتر در این دیدار جستجو میکند و نباید این تیم را دست کم گرفت.

مجید مرتضایی سرمربی فرش آرا درباره این دیدار گفت:

بازی سخت و حساسی را مقابل نماینده قزوین در مشهد پیش رو داریم. با توجه به اینکه طرح و توسعه الوند چیزی برای از دست دادن ندارد جدال پرفشار و نفسگیری خواهیم داشت.امیدواریم با عملکرد و هماهنگی خوب بتوانیم این تیم را که برای جلوگیری از سقوط، دست به آب و آتش می‌زند، شکست دهیم. می‌خواهیم با ایجاد موقعیت در این دیدار بتوانیم به گل برسیم و نوار پیروزی‌های فرش آرا را در سالن شهدای مدافع حرم ادامه دهیم.
سرمربی تیم فرش آرا درباره برگزاری ادامه دیدارهای خانگی در سالن شهدای مدافع حرم مشهد خاطرنشان کرد: این سالن هیچ مشکلی ندارد و قطعا از سوی فدراسیون هم مورد تایید است. سرمربی تیم مس به دلیل حمایت پرشور تماشاگران به شرایط سالن معترض بود و این موضوع طبیعی است، به دلیل اینکه تیم مقابل تحت فشار قرار می‌گیرد.
مرتضایی در خصوص شرایط تیم نیز گفت: وضعیت خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم شکست دیدار گذشته تیم مقابل دبیری تبریز را جبران کنیم و پیروز میدان در دیدار با نماینده قزوین باشیم.

دیدار فرش آرا و طرح و توسعه الوند روز جمعه از ساعت ۱۶ در سالن شهدای مدافع حرم مشهد برگزار می‌شود

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *