Slide toggle

آخرین دیدار هفته بیست و یکم ،با پیروزی شیرین مشهدی ها همراه شد.

دیدار فرش آرا مشهد و مقاومت البرز با شوک مقاومتی ها شروع شد.مقاوت با استفاده از تاکتیک ضد حمله توانست با دو گل نیمه اول را به سود خود کند.بخشی فرد و عبدالهی دو گلزن کرجی ها بودند.

اما حکایت نیمه دوم متفاوت شروع بود..فرش آرایی ها که نمیخواستند روال بردهای خانگی نیم فصل اول را متوقف شده ببینند،سراپا حمله شدند و در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی نیمه دوم توسط سعید سروری به گل رسیدند.حملات همه جانبه مشهدی ها ادامه پیدا کرد تا دو دقیقه بعد ،علی اسعدی آتش یازی خود را شروع کند.پس از این گل ،فرش آرا باز هم به حملات خود ادامه داد تا در  ۵ دقیقه پایانی یک بازگشت شکوهمند برای فرش ارا ثبت شود.۳ گل متوالی علی اسعدی در روزی خاطره انگیز ،فرش آرا را پیش انداخت.تک گل نیمه دوم مقاومت توسط رسولی ،در ثانیه های پایانی با گل شریف زاده مواجه شد تا تماشاگران پر شور مشهدی در روزی که دمای هوا بیش از ۱۰ درجه زیر صفر بود ،شادمان به خانه برگردند.

حاشیه

  • در این بازی سید اکبر تقوی به علت اخراج در دیدار مقابل گیتی پسند ،از روی سکوها دیدار را تماشا میکرد.
  • بیش از ۱۰۰۰ تماشاگر در سالن حاضر بودند و بیش از ۵۰۰ تماشاگر به علت گنجایش کم سالن ،نتوانستند وارد سالن شوند.
  • در روزی که تولد قدرت بهادری بود ،در پایان بازی تماشاگران تولدش را تبریک گفتند.
  • به مناسبت ایام میارک دهه فجر در سالن یازی سرودهای انقلابی پخش و در بین تماشاگران پرچم های ایران توزیع شد که تصاویر زیبایی را به نمایش گذاشت.
  • در این دیدار تصویر شهید بخشی از شهدای مدافع حرم توسط هنرمند مشهدی نقاشی شد و در پایان بازی با امضا مدیران باشگاه و مدیرا شهرداری و شورای شهر ،این تابلو به خانواده شهید تقدیم شد.
  • با این پیروزی رقابت در میانه جدول شدید تر شد. تیم های شهرداری ساوه ۳۰ – یاسین پیشرو ۲۹ – شهروند ساری ۲۸ و فرش ارا ۲۷ امتیاز دارند.دیدار هفته آینده فرش آرا در ساری با شهروند بسیار حساس است.
  • سعید سروری در این دیدار کارت زرد گرفت

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *