Slide toggle

سایه مس پشت سر تاسیسات دریایی،انحلال کاشی نیلو و شرمندگی فوتسال

هفته ۱۵ لیگ برتر فوتسال هفته ای کم گل شد.هفته ای که غیبت تیم کاشی نیلو منجر به حذف این تیم از لیگ برتر شد و از این هفته تنها ۶ دیدار برگزار خواهد شد و به نوبت تیم ها؛استراحت خواهند کرد.

در این هفته تنها ۳۰ گل از دروازه ها گذشت و میانگین ۵ گل برای هر دیدار به ثبت رسید.در مرور این هفته ،مهترین نکته دیدارها ،رقابت نزدیک تیم ها با انتهای بازی بود که نشان از حساسیت لیگ فوتسال دارد.در این هفته هیچ دیداری به صورت زنده پخش نشد و این لیگ از چشم تماشاگران تلویزیونی ،پنهان بود.

در این هفته تبریزی ها ،هر ۶ امتیاز را از مشهدی ها گرفتند.

دیوار سنگی منصوری

منصوری قرچک ۲ – تاسیسات دریایی ۱

گلزنان: محمد طاهری و پیمان حفیظی ( منصوری )، قدرت بهادری ( تاسیسات

دیدار حساس دو تیم ،در حالی به پایان رسید که کمتر کسی گمان میکرد که منصوری بتواند پیروز میدان باشد.اما فشار تماشاگران قرچکی ،خدمت بزرگی به این تیم کرد و این شکست تیم تاسیسات ،تعقیب کنندگان صدر جدول را خوشحال کرد.

در این بازی ابتدا طاهری برای منصوری گل زد.اما بهادری جبران کرد.در نیمه دوم حفیظی گل دوم منصوری را به ثمر رساند و این نتیجه تا پایان حفظ شد.

از حواشی این دیدار میتوان به بازگشت لیدر بلندگو به دست منصوری والبته بازگشت نصیری نیا به تیم سابقش پس از ۱٫۵ فصل بود.

مس منتظر لغزش صدرنشین

مس سونگون ۴ – فرش آرا ۱

گلزنان: مرتضی عزتی و داسیلوا و بلو و مسلم رستمی ها (مس ) ، هادی احمدی ( فرش آرا)

دیدار مس سونگون و فرش آرا ،پس از شنیدن اخبار حاشیه دار از اردوی مس ،جذاب تر هم شد.وقتی سایه حسین شمس بر روی افضل سنگینی میکرد و هواداران تبریزی ،از کم بودن بازیکن تبریزی در تیم گلایه میکردند و افضل هیچ توجهی به این حواشی نمیکرد.این دیدار در نیمه اول با گل های عزتی و بلو به سود مس بود.در نیمه دوم ،فرش ارا حملات خود را اضافه کرد و با گل احمدی ،فاصله را کم کرد.اما بازیکنان با تجربه مس ،نگذاشتند که این فاصله حفظ شود و دو گل دیگر توسط داسیلو و رستمی ها به ثمر رساندند تا نتیجه ۴-۱ در پایان ثبت شود.اگر چه این دیدار رقابت بین تیم های صدر وذیل جدول بود ،اما بسیار دیدنی شد و تماشاگران سالن پورشریفی تبریز ،دیداری جذاب را دیدند.

از حواشی این دیدار ، انتظار فرش ارایی ها برای صدور ای تی سی بازیکن برزیلی شان بود که در نهایت به علت تعطیلی یکشنبه در برزیل ،این کارت صادر نشد ونتوانستند از جیسون استفاده کنند.

همچنین حسین طیبی از مس در این دیدار اخراج شد.

 

طاقت تماشاگران ساروی تمام شد

شهروند ساری ۳ – ملی جحفاری اهواز ۶

گلزنان:محمود لطفی ۲ و مرتضی عظیمایی( شهروند ) ، شهاب طالبی ۲ و  محمد شجری و بهزاد عظیمی و احمد ملاعلی و فرهاد توکلی ( حفاری

پر گل ترین دیدار هفته ،با برتری حفاری هب پایان رسید تا تماشاگران ساروی شعار (حیا کن ،رها کن) را برای ابطحی سر دهند.

در دیداری که حفاری کوبنده ظاهر شد و در نیمه اول با ۴ گل از حریف خود پیش افتاد تا برخی از تماشاگران ساروی ،به نشانه اعتراض ،سالن را ترک کنند.

اما بازی انتحاری تیم شهروند ،۳ گل برای انها داشت ،اما گل های پنجم و ششم ،اب سردی بر پیکر تیم ساروی شد.این نتیجه ،حفاری جزو تیم های صدر نگه داشت و شرایط را برای شهروند سخت تر کرد.

دبیری و پنجمین پیروزی پیاپی

فردوسی مشهد ۱ – دبیری تبریز ۳

گلزنان: جواد قدیری (فردوسی )، رشید قلی پور و بابک اکبری و جواد اصغری مقدم( دبیری)

دومین تقابل مشهدی ها و تبریزی ها هم به سود تبریزی ها شد.

فردوسی که روز به روز بازیکنانش کمتر میشوند ،سومین شکست پیاپی را پذیرفت تا نتواند روند نیم فصل اول خود را ادامه دهد.از ان طرف ،دبیری ،پس از شروع بد ،به روند بی شکستی رسیده و توانست در مشهد ،پنجمین پیروزی را کسب کند تا به جمع بالانشینان اضافه شود.در این دیدار ابتدا قلی پور برای دبیری گل زد ونیمه اول همین نتیجه باقی ماند.فردوسی باز هم نیمه دوم را با تاکتیک ۵ نفره آغاز کرد توسط غدیری به گل رسید.اما همین تاکتیک به ضررش تمام شد وگل دوم را که دریافت کرد ،شیرازه تبمش از هم پاشید و گل سوم ،اب سردی بود که دیگر توان تیم مشهدی را گرفت.

اذرخش بندر عباس ۱ر –مقاومت البرز ۲

ته جدولی ها تنور را داغ کردند

گلزنان: میلاد چراغی ( آذرخش )، مهرداد قنبرزاده ۳ ( مقاومت )

دیدار دو تیم انتهای جدولی میتوانست شرایط تیم های در معرض خطر را مشخص کند.اما پیروزی مقاومت ،منجر به این شد که ۵ تیم در شرایط سخت انتهای جدول باشند.در این دیدار ابتدا چراغی برای آذرخش گل زد تا بندری ها به نتیجه امیدوار باشند.اما در نیمه دوم ورق برگشت و دو گل متوالی قنبرزاده ،مقوامت را به ادامه لیگ امیدوار کرد.

این پیروزی مقوامت را ۳ پله بالا برد و اذرخش را یک پله پایین اورد.اما دیدارهای حساس پیش روی دو تیم ،اینده را برای هر دو سخت نشان میدهد.

یاسین پیشرو ۳- میثاق تهران ۲

خوراکچی بازهم نبرد

گلزنان: محمد کرمانی و ناصر اطمینان و گل بخودی(مجید حاجی بنده) ( یاسین پیشرو )، عارف بلوکی ۲ ( میثاق )

دیدار دو تیم ،پس از حواشی حضور خوراکچی در تهران و قهر ویا اخراج وفایی از قم ،دیداری حساس بود که ۳ امتیاز آن،به هر دو تیم کمک شایانی میکرد.

در نیمه اول دو گل توسط یاسین پیشرو ،نتیجه ۲-۰ را برای تیم قمی ثبت کرد.اما تاکتیک ۵ نفره میثاق ،منجر به دو گل شد تا نتیجه مساوی رقم بخورد.اما یاسین پیشرو در برابر تماشاگران خود به مساوی راضی نبود و در نهایت توانست گل سوم را به ثمر برساند تا ۳ امتیاز را در قم نگه دارد.

از حواشی این دیدار میتوان به حضور سرپرست مستعفی تیم قم(پاک) بر روی نیمکت تیمش اشاره کرد.ضمن اینکه خوراکچی در انتهای بازی به شدت به درودیان(نماینده فدراسیون) اعتراض داشت و با صدای بلند فریاد می زد: همیشه این درودیان پدر ما را در آورده. دو روز دیگر میمیری باید آن دنیا جواب بدهی!

دیدار دو تیم گیتی پسند و کاشی نیلو هم به علت انصراف این تیم از ادامه رقابت ها برگزار نشد و تا انتهای فصل ،۱۳ تیم با هم رقابت خواهند کرد.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *