Slide toggle

هفته اول لیگ با شکست خانگی تمامی میزبانان همراه بود. حال هفته چهاردهم و نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور ، عصر امروز در شرایطی آغاز می شود که تیم ها انگیزه ای مضاعف برای جبران شکست خانگی و یا در نقطه مقابل ، اثبات برتری خود بر حریف پا به زمین مسابقه میگذارند. نگاهی کوتاه به بازیهای این هفته لیگ برتر داریم:

 

 • دربی مشهد:   فرش آرا – فردوسی
  این دیدار در حالی برگزار میشود که بازی رفت را که اولین بازی فصل دو تیم بود به سود تیم فرش آرا پایان یافت. پس از آن فرش آرا نتایج مطلوبی کسب نکرد اما فردوسی نمایش خوبی از خود نشان داد و این نمایش خوب تقریبا تا اواخر نیم فصل هم ادامه داشت. هم اکنون دو تیم در رده های سیزدهم و هشتم جدول قرار دارند و نگاهی ویژه به نیم فصل دوم رقابتها دارند.

 

 • مقاومت البرز – گیتی پسند
  بازی رفت این دو تیم با شکست خانگی گیتی پسند همراه بود. گیتی پسند که در نیم فصل دوم با کادر مربیگری جدید روانه مسابقات شده است هم اکنون در رده سوم قرار دارد و رسیدن به رده های بالاتر را در اهداف نیم فصل خود دارد.
  مقاومت البرز ، هم اکنون با ۱۲ امتیاز در رده ۱۲ جدول قرار دارد.

 

 • میثاق تهران – شهید منصوری
  این دیدار از حساسیت خاصی برخوردار است ، چرا که شهید منصوری بازی رفت را در خانه ۵-۳ شکست خورده و همچنین منصوری با پیروزی در این دیدار میتواند خود را از لحاظ امتیاز به میثاق برساند. میثاق هم با تغییر کادر مربیگری خود انگیزه بالا و سبک جدیدی از بازی را به نمایش خواهد گذاشت.

 

 • دبیری تبریز – شهروند ساری
  دبیری تبریز که بازی رفت را با یک پیروزی شیرین خارج از خانه به پایان برد ، هم اکنون در رده چهارم جدول قرار دارد و امید زیادی به پیروزی در این بازی دارد تا بتواند خود را به صدر جدول نزدیکتر کند. شهروند ساری نیز در رده دهم جدول قرار دارد و در صورت از دست دادن امتیاز امکان سقوط به رده های پایین تر را دارد.

 

 • تاسیسات دریایی – مس سونگون
  بی شک حساس ترین دیدار هفته چهاردهم ، نبرد بین تیمهای اول و دوم لیگ می باشد. بازی رفت دو تیم با شکست خانگی مس برابر تاسیسات همراه بود. باید ببینیم آیا مس میتواند انتقام شکست دور رفت را بگیرد یا خیر!!

 

 • یاسین پیشرو قم – کاشی نیلو اصفهان
  این دیدار با توجه به کناره گیری تیم اصفهانی از حضور در لیگ برگزار نخواهد شد

 

 • شرکت حفاری – آذرخش بندرعباس
  بازی رفت این دو تیم با پیروزی خارج از خانه ۵ بر یک حفاری پایان یافت. هم اکنون حفاری در رده پنجم و آذرخش در رده یازدهم قرار دارد و بی شک هردو تیم برای بهبود جایگاه خود به امتیازات این دیدار نیازمندند.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *