Slide toggle

هفته سوم – پنج گل – رده دوم جدول

اولین دیدار خانگی فرش آرا با ۳ امتیاز به پایان رسید.

فرش آرا که دو دیدار ابتدایی لیگ را در خارج از خانه انجام داده بود،توانست در خانه و برابر هواداران خود با نتیجه ۵-۲ به پیروزی رسید.

در روزی که بیش از ۱۰۰۰ تماشاگر در سالن بهشتی مشهد حاضر بودند ,شاگردان مجید مرتضایی توانستند پیروزی را به ارمغان بیاورند.

فرش آرایی ها که بازی را با عکس معین افشار که به علت مصدومیت فعلا امکان حضور در میدان را ندارد،به زمین امدند،تمام تلاش خود را کردند تا این پیروزی را تقدیم معین کنند.

هنوز ۳ دقیقه از شروع دیدار نگذشته بود که شوک بزرگ به فرش آرا وارد شد.قدرت بهادری به علت خطای هند بر روی خط دروازه اخراج شد واین پنالتی هم برای آذرخشی ها به گل تبدیل شد.

پس از این گل مشهدی ها با تمام توان بازی کردند تا جبران غیبت کاپیتان خود را بکنند.اما عجله انها برای به گل رسیدن منجر به اشتباهات فردی انها میشد.اما در نهایت مجید خزایی توانست در دقیقه ۱۸ قفل دروازه را باز کند.هنوز یک دقیقه از این گل نگذشته بود که ضربه دیدنی علی اسعدی منجر به گل دوم شد تا نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به سود فرش آرا به پایان برسد.

نیمه دوم با حملات فرش ارایی ها ادامه پیدا کرد.تا اینکه مجید خزایی گل دوم خودش و سوم تیمش را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود وفشار بازیکنان فرش آرا منجر به پاس رو به عقب بازیکنان بندری به  امیر احمد پور  شد  و او نتوانست توپ را کنترل کند و  ضربه سر او به جای دفع ،وارد گل خودشان شد.این گل شرایط بندری ها را سخت کرد.اما فرش ارایی ها هم کمی خودخواهانه بازی کردند و چند موقعیت خود را به سادگی از دست دادند تا نصرالله زاده دوباره برای آذرخشی ها گلزنی کند.

پس از این گل که منجر به روحیه بندری ها شده بود ،باعث شد که روزپیکر سرمربی انها از تاکتیک ۵ نفره استفاده کند که همین روش منجر به گلزنی دوباره مشهدی ها شد وسعید سروری گل پنجم را به ثمر رساند تا نتیجه نهایی ۵-۲ شود .

فرش آرا با این پیروزی ۷ امتیازی شد و در هفته سوم جدول به رده دوم صعود کرد.دیدار بعدی فرش آرا در برابر مس و در تبریز است.

 

حواشی دیدار:

  • این دیدار علی رغم اینکه به صورت زنده پخش میشد و همزمان دیدار تیم ملی والیبال برابر کوبا در المپیک و همچنین دیدارهای لیگ برتر فوتبال بود ؛با استقبال ۱۰۰۰ نفری مشهدی ها مواجه شد.ضمن اینکه حدود ۵۰ نفر هوادار پرشور بندری هم در سال بودند.
  • این دیدار مهمانان ویژه داشت.صبوریان (مدیر کل ورزش وجوانان استان ) – پور رضایی( مدیر ورزش و جوانان مشهد) – ولی پور ( معاون مدیر کل ورزش وجوانان) – برادران ( رییس هیات فوتبال استان) – اعضا هیات مدیره کارخانه و باشگاه فرش آرا  – هیثم عباس ( سرمربی تیم ملی عراق) و …..در سالن حاضر بودند.
  • در بین دو نیمه مولودی خوانی توسط اقای اشراقی به مناسبت ولادت امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  • علی رغم اینکه شبکه خراسان رضوی در این ایام با تداخل شدید برنامه مواجه بود ،اما در نهایت همکاری این دیدار را به صورت زنده پخش کرد
  • بازیکنان فرش آرا در اول بازی با لباسی که عکس معین افشار بر روی ان بود به میدان امدند و به همبازی خود پیام دادند که منتظر برگشت او به میدان هستند.
  • خزایی و اسعدی پس از گلزنی , به سمت کاپیتان اخراجی تیم ( بهادری ) امدند و با او جشن گل خود را تقسیم کردند.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *