Slide toggle

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال ،اگر چه گلزن فرش ارا را به صدر جدول گلزنی برد ،اما در انتها ،۳ امتیاز باز از دست رفت.

فرش آرا با انرژی بازی را آغاز کرد و بعد از دو حمله تیم میثاق ،توانست توسط شهرام شریف زاده گل اول را به ثمر برساند.بعد از این گل خشونت بازیکنان تیم میثاق افزایش یافت تا این تیم ۵ خطای تیمی خود را انجام دهد و در نهایت زمان خطای ششم و پنالتی نقطه دوم ،اعتراض های لک سرمربی تیم میثاق منجر به اخراج وی شود.اما این فرصت را شریف زاده از دست داد تا نتیجه ۱-۰ برای نیمه اول رقم بخورد.

در نیمه دوم هم فرش ارا توانست مجدد توسط شریف زاده به گل برسد و نتیجه را ۲-۰ کند.اما میثاقی ها توانستند یک گل را جبران کنند.در ادامه شریف زاده گل سوم خود را به ثمر رساند .اما تیم میثاق با جو سازی در سالن توسط تماشاگران و کادر فنی خود ،توانست تاخیر در حملات فرش ارا انداخته و مسابقه را به سمت خود ببرد.ابتدا براتی و سپس شعبان زاده دو گل زدند تا نتیجه برابر شود.در این زمان که تنها ۵۰ ثانیه به اپیان بازی مانده بود و تاکتیک پاور پلی میثاق هم نتیجه نداده بود ،اشتباه بازیکنان فرش آرا در یارگیری منجر به زدن گل چهارم تیم میثاق شد تا در حالیکه نتیجه ۳-۱ به سود فرش ارا باشد ،در نهایت نتیجه ۴-۳ به سود میثاق به پایان برسد.

 

حواشی:

مهمترین مشکل سالن میزبانی تیم میثاق بی کیفیتی و نبود استاندار لازم برای برگزاری دیدار های لیگ برتر است.در این سالن و زمان حضور تیم ها ( به ویژه برای تیم مهمان) رختکن در اختیار تیم های محلی است که تا یک ساعت پیش از مسابقه در حال بازی هستند و تیم فرش آذ مجبور شد در سالن بازی لباس های خود را تعویض کند.

اعتراض های مدام لک و خلیلی منجر به دخالت ناظر بازی شد و در نهایت لک از زمین مسابقه اخراج شد.اما به عالت نبود جایگاه ویژه ،لک پشت نیمکت تیمش استاده بود و هیچ تفاوتی در هدایت تیمش نداشت.

پس از گل های فرش ارا ،فحاشی تماشگران میزبان اوج گرفت و در نهایت تا زمان خروج تعدادی از انها ،داور وناظر اجازه شروع مجدد بازی را ندادند.

در نیمه دوم حاجی بنده در صحنه ای از بازی بدون توپ به امیر احمد پور تکل زد که منجر به مصدومیت شدید دروازبان فرش ارا شد.در همین لحظه تماشاگران تیم میزبان با پدر و برادر احمد پور درگیر شدند و با هجوم چندین نفره خود جو سالن را به هم زدند که باز هم توقف بازی را منجر شد.

در این بازی تنها ۳ مامور نیروی انتظامی در سالن حضور داشتند.

در ابتدای بازی کسی برای قرائت قران و آغاز رسمی بازی نبود که ناظر حکم به شروع بازی داد .اما پس از چند لحظه یک نفر را از میات تماشاگران پیدا کردند و دوباره تیم ها را که برای اغاز بازی مهیا بودند به صف کردند تا قران قرائت شود.متاسفانه این بی برنامگی در اکثر دیدارهای تیم میثاق  وجود دارد.

در این بازی علی اسعدی – علی عبدالهی و امیر احمد پور از فرش ارا اخطار گرفتند که اسعدی به علت ۳ کارته شدن ،دیدار اینده تیمش را از دست داد.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *