Slide toggle

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در حالی روز سه شنبه برگزار خواهد شد که تیم ها به شناخت کامل تری از هم رسیده اند و شاهد رقابت های نزدیک تری خواهیم بود خصوصا که فاصله بین تیم های مدعی و همینطور قعر جدولی ها اندک است.

* اعداد داخل پرانتز رتبه تیم ها در جدول است.

شهروند(۹)-تاسیسات(۱)؛ یاران شمسایی در قلعه عقاب زخمی

یکی از حساس ترین دیدارهای هفته در ساری برگزار می شود جاییکه صدرنشین جدول رده بندی به مصاف شهروندی خواهند رفت که حال و روز خوشی ندارد. با این حال ساروی ها از حمایت هواداران پرشور خود بهره می برند و شاگردان شمسایی می دانند اگر می خواهند در صدر باقی بمانند چاره ای جز پیروزی ندارند هرچند بازی در قلعه عقاب ها بسیار دشوار است. پیش بینی می شود جدال فوق با توجه به اتفاقاتی که سال گذشته رخ داده بود، یکی از دیدارهای جذاب این هفته باشد.

گیتی پسند(۲)-دبیری(۵)؛ دبیری هم مغلوب انگیزه شاگردان خوراکچی می شود؟

گیتی پسند در شرایطی پذیرای دبیری خواهد بود که با کسب ۱۶ امتیاز از ۶ بازی عملکردی فوق العاده از خود نشان داده و منتظر لغزش تاسیسات است تا جای آنها را در صدر جدول بگیرد. در طرف مقابل هم شاگردان اصغری مقدم در دیدارهای خود پر نوسان ظاهر شده اند و اگر می خواهند در کورس قهرمانی قرار بگیرند باید ۳ امتیاز این دیدار سخت را کسب کنند. اصغری مقدم اگر می خواهد پیروز این بازی باشد، باید فکری به حال خط حمله آتشین اصفهانی ها بکند.

مس سونگون(۳)-یاسین پیشرو(۶)؛ کار دشوار لاله های نارنجی در خانه

شاگردان افضل که هفته گذشته در سالن خالی از تماشاگر قرچک انتظار شکست را نداشتند، این هفته به مصاف تیمی می روند که یکی از تیم های غیرقابل پیش بینی لیگ است. قمی ها با پیروزی در بازی گذشته خود، نوار ناکامی خود را پس از ۴بازی پاره کردند تا با روحیه بهتر و با هدف جبران نتایج گذشته خود به تبریز سفر کنند. با این حال مس سونگون در خانه چاره ای جز کسب ۳ امتیاز ندارد زیرا می دانند در صورت کسب هر نتیجه ای جز پیروزی، فاصله اش از صدرنشینان بیشتر خواهد شد.

مقاومت(۱۰)-حفاری(۴)؛ شاگردان فلاح باز هم اسیر کم تجربگی می شوند؟

البرزی ها که یکی از جوان ترین تیم های این فصل لیگ برتر به شمار می روند، در شرایطی به مصاف حفاری اهواز خواهند رفت که در اکثر دیدارهای گذشته خود اسیر کم تجربگی بازیکنانشان شده اند درغیر اینصورت اکنون جزء تیم های مدعی لیگ به شمار می رفتند. در طرف مقابل شاگردان حسن زاده تیمی سختکوش و شایسته هستند که به سختی شکست را می پذیرند و با هدف کسب پیروزی و قرار گرفتن در جمع مدعیان پای به این بازی می گذارند.

فردوسی(۷)-میثاق(۸)؛ همسایه های جدولی به دنبال پیروزی

جدال تیم های همسایه جدولی لیگ برتر در شرایطی برگزار می شود که هر دو تیم در این فصل عملکردی قابل قبول داشته اند و در میانه های جدول قرار گرفته اند. شاگردان نعمتی در خانه خود خوب ظاهر شده اند و از ۶ بازی خانگی ۱۳ امتیاز بدست آورده اند و تنها یک شکست را پذیرا شدند. در طرف دیگر میثاقی ها که با بازگشت لک ۴ امتیاز از دو بازی خود گرفته اند، می خواهند با کسب برد به رده های بالای جدول صعود کنند هرچند که الیاس براتی بازیکن تاثیرگذار خود را به دلیل محرومیت ندارند.

آذرخش(۱۲)-فرش آرا(۱۳)؛ بازنده در سراشیبی سقوط

تیم های انتهای جدولی آذرخش و فرش آرا شرایط کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند. بندری ها با کمترین امکانات اولین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کنند و با توجه به امکاناتشان، نسبتا قابل قبول ظاهر شده اند اما تیم فرش آرا از لحاظ مالی در شرایط بسیار بهتری از رقیب خود قرار دارند با این حال عملکردی انتقادآمیز از خود نشان داده اند. این بازی یکی از جدال های نزدیک و جذاب این هفته خواهد بود چرا که تیم بازنده در شرایط سختی قرار خواهد گرفت.

منصوری(۱۱)-کاشی نیلو(۱۴)؛ منصوری با هوادارانش پذیرای قعرنشین

شاگردان داورزنی که با حکم کمیته انضباطی هفته گذشته در سالن خالی از تماشاگر قرچک، برد شیرینی مقابل مس سونگون بدست آوردند، اندکی از فشارهای منتقدین خود کم کرده اند با این حال خوب می دانند درصورت کسب هرنتیجه ای غیر از پیروزی مقابل کاشی نیلو، بازهم مورد انتقاد قرار می گیرند خصوصا که از هواداران پرتعداد خود بهره می برند. البته نباید از حریف خود غافل شوند چرا که شاگردان صادقی با اینکه در قعر جدول قرار دارند اما در اکثر دیدارهای خود بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند و به راحتی بازنده نبودند و این مورد می تواند بر جذابیت های این بازی بیفزاید.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

show