Slide toggle

نظرات مرتضایی و شمس درباره دیدار فرش آرا و یاسین پیشرو قم

مجید مرتضایی سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد دربارع دیدار هفته چهارم تیمش با یاسین پیشرو قم  گفت: رقابت با یاسین پیشرو لحظات خاصی داشت و شاید نتیجه بازی را به دلیل قضاوت داوری از دست دادیم، احساس می کنم در این رقابت محکوم بودیم تا تسویه حساب داوران با پاسین پیشرو برای جبران اشتباهشان در قضاوت این تیم با تأسیسات دریایی، انجام گیرد و بازنده باشیم، شنیده بودم در رقابت دو تیم قم و تهران صحنه های زیادی در اثر اشتباهات داوری به ضرر تیم تمام شد. به صورت قاطع هیچ عقیده ای ندارم اما عملکرد داوران در این دیدار، شائبه هایی را بوجود می آورد؛ درصورتیکه اشتباهات ۵۰-۵۰ به نفع و ضرر هر دو تیم بود حرفی نداشتم اما قضاوت یک طرفه و در کل به ضرر ما بود تا امتیاز را از دست دهیم.

وی افزود: ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد درحالیکه افراد آشنا به داوری، پنالتی را حتمی دانسته جالب این جاست که همین اشتباه گل دوم رقب را در پی داشت تا شیرازه تیم از هم پاشیده شود زیرا در حال حاضر مانند گذشته تیم با تجربه ای نیستم و یک واکنش می تواند بازیکنان را از حالت روانی ایده آل خارج کنند و به از دست رفتن بازی بینجامد. حتی در یک صحنه داور توپی را که وارد دروازه شد را ضربه به تیرک اعلام کرد تاتیر آخر را به تیم بزند. در همین راستا فیلم بازی با یاسین پیشرو را آماده کردیم  و در اختیار مسئولان مربوط در فدراسیون فوتبال قرار دادیم تا دیگران تشخیص دهند، که ما اشتباه می کنیم یا ضعف عملکرد داوران نتیجه بازی را بازگرداند.

مرتضایی در ادامه بیان داشت: درصورتیکه با ترکیب سال گذشته بودیم قضاوت داور تأثیر کمتری در شرایط روانی تیم داشت اما حالا که در فصل یادگیری، جوانگرایی را در دستور کار خود قرار داده ایم و عنوان جوانترین تیم تاریخ فوتسال خراسان را کسب کردیم طبیعی است که به واسطه همین جوان شدن، تیم متضرر شود زیرا هنوز بازیکنان به حدی از حرفه ای شدن نرسیدند که قادر به کنترل خود و گرفتن نبض بازی در دست باشند. البته از جوانگرایی خوشحالم و به جوانان تیم امیدوار که روزهای خوبی را متصور هستم.

در رابطه با این بازی حساس ،حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی که در سالن حاضر بود گفت: تیم جوان فرش آرا در بازی مقابل یاسین پیشرو قم با بدشانسی همراه بود.هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، تیم جوان فرش آرا مقداری با بدشانسی همراه بود و دو سه موقعیت صد درصد گل را نتوانست به ثمر برسانند.شمس در خصوص تیم فرش‌آرا خاطر نشان کرد: این تیم مشهدی تیم جوانی است و قطعا در آینده حرف برای گفتن زیاد دارد، برای تمامی بازیکنان این تیم ارزوی موفقیت می‌کنم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *