Slide toggle

نتیجه را یک سوت به راه دیگر برد….

چه کسی اشک بازیکنان را جواب میدهد؟….داور؟

ناظر داوری: داور پنالتی فرش ارا را نگرفت!!!

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال در مشهد ،با یک نتیجه غیر قابل  باور به پایان رسید.فرش ارا که در دقیقه اول گل زد ،در ادامه ۵ گل خورد که نتیجه ای عجیب روی اسکوربورد سالن شهید بهشتی درج شود.

فرش ارا با نیروی هجومی خود توانست در همان دقیقه اول تیر دروازه و سپس تور  دروازه یاسین پیشرو را توسط علی اسعدی را به لرزه در آورد.در ادامه هم یک ضربه روی خط دروازه به دست بازیکن قمی خورد که داور در میان تعجب همگان اعلام پنالتی نکرد.در ادامه یاسین پیشرو توانست تیم خود را پیدا کند ودقایقی بر بازی مسلط شود.تا اینکه در دقیقه ۱۱ توسط   محمد حسین کوهستانی به گل تساوی برسد.

هجوم همه پارچه فرش ارا و حرکت دیدنی معین افشار برای فرش ارا یک موقعیت گل را روی خط دروازه به وجود اورد که مجید خزایی در حالیکه هیچ کسی را در کنار خود نمیدید ، میتوانست به آسانی گل را به ثمر برساند که خطای بازیکن قم روی او علاوه بر اینکه داور را در اعلام پنالتی تشویق نکرد،که همان توپ به سمت گل فرش ارا رفت و توسط ناصر اطمینان گل دوم یاسین پیشرو به ثمر رسید.این نیمه با همین نتیجه ۲-۱ به سود یاسین پیشرو تمام شد .

در نیمه دوم هجوم های فرش ارا ثمر نداشت و تیر دروازه و خط ذروازه مانع گل های این تیم شد.اما یاسین پیشرو توانست توسط علی رضا وفایی – علی اصغر احمدی و سعید قاسمی گلزنی کند تا نتیجه ۵-۱ در انتها ثبت شود.

در پایان بازی سرمربی باسین پیشرو گفت:در ابتدای بازی تیم فرش آر مسلط بود.اما در ادامه ما توانستیم بر بازی مسلط شویم و با تجربه بازیکنانم نتیجه را برگردانیم.فرش ارا تیمی تاکتیکی وجوان بود که بر روی اشتباهات دروازه اش باز شد.

مجید مرتضایی هم در پایان بازی گفت:تیم من در نبرد های کی برابر یک شکست خورد.بازیکنانم نتوانستند خواسته های من را اجرا کنند.داور وشانس نگذاشت که این دیدار را با پیروزی به پایان ببریم.

در پایان این بازی ،ناظر داوری (جعفری) در برابر اعتراض مدیران باشگاه فرش ارا  پذیرفت که داور اشتباه کرده وپنالتی را نگرفته.حتا در ادامه پذیرفت که در این سال ها اغلب اشتباهات برای این تیم بوده. این هم از شانس فرش ارا ست.

باشگاه فرش آرا صحنه های مشکوک داوری را آماده میکند و برای کمیته داوران ارسال خواهد کرد.

در ایتدای این بازی ،بازیکنان فرش ارا با همراه داشتن بنری ،روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک گفتند.

در این دیدار حسین شمش در کنار تیم یاسین پیشرو قرار داشت . نیمه اول پشت نیمکت این تیم و در نیمه دوم در کنار مدیران این تیم نشست.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *