Slide toggle

مقاومت یک نیمه ای فرش ارا برابر بهترین تیم آسیا

در روزی که فرش ارا میتوانست نتیجه ای متفاوت را رقم بزند،با ۶ گل شکست خورد تا شروع خیره کننده اش در نیمه اول فراموش شود.

نیمه اول با درخشش جوانان فرش آرا شرایط را برای شمسایی یارانش سخت کرد و در حالی که خود شمسایی هم در این دیدار حاضر نبود و از روی سکو ها تیمش را هدایت میکرد،ضربات متوالی به تیر دروازه این تیم ،باعث شد که نیمه دوم را متفاوت وبا تمام نیروهای اصلی خود بازی کند.

در نیمه اول ، نتیجه ۱-۰ به سود تاسیسات دریایی به ثبت رسید.در همان شروع نیمه دوم ،گل دوم این تیم ،فرش ارا را سراپا حمله کرد که این حملات هم تاوانش گل های بعدی تاسیسات دریایی بود.پس این  تیجه ۳-۰،مرتضایی تیمش را ۵ نفره که که یک گل و یک تیر دروازه ،مزد انها بود.شمسایی هم در پازل ۵ نفره،تیمش را چید تا از حملات تیم فرش آرا جلوگیری کند.این شرایط منجر به ۵ نفره بودن یکی از تیم ها در موقع حمله بود که در نهایت ،تاسیسات دریایی موفق تر عمل کرد و با تجربه بازیکنان خود،توانست در روزیکه بهترین تیم اسیا هم اعلام شدند،به پیروزی برسند.

حاشیه:در این دیدار افتخاری (رییس کمیته فوتسال) و ترابیان ،از نزدیک شاهد بازی بودند.

جیسون ستاره این روزهای فرش ارا با مصدومیتی که داشت کمتر به بازی گرفته شد.مجید مرتضایی که میدانست تبم تاسیسات پر خطا بازی میکند،برای جلوگیری از مصدومیت مجدد او ،زمان کمتری راه به او بازی داد.

در این دیدار هم حامد سنایی درون گل فرش ارا ایستاده بود که در اغلب گلهای این دیدار مقضر نبود و توانست چندین موقعیت خوب تیم تاسیسات را هم دفع کند.

در ابتدای بازی ،علی عبدالهی،کاپیتان فرش ارا ،بازوبند را به بازوی محسن زارعی بست.

پس از این دیدار ،علی اسعدی بازیکن تیم فرش ارا ،از طرف ناظم الشریعه،به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شد.

مجید مترضایی در پایان این دیدار گفت: لینک مصاحبه تصویری(http://www.aparat.com/v/KyOhi

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *