Slide toggle

هفته سوم لیگ برتر ،با تساوی  خانگی فرش آرا به پایان رسید.

در روزی که فرش آرا با حمایت تماشاگران خود برای کسب پیروزی به میدان امده بود ،به دیوار سخت مقاومت خورد و در نهایت تنها یک امتیاز را کسب کرد.

مشهدی ها شروع خوبی داشند و تدابیر دفاعی قرچکی ها در شروع دیدار با حملات پیاپی خنثی شد تا در نهایت علی اسعدی توانست با یک شوت ،دروازه مقاومت را باز کند.پس از این گل مقاومت بر ضد حملات خود اضافه کرد تا توانستند توسط علی رهنما به گل برسند.اما باز هم این فرش آرایی ها بودند که حملات خود را ادامه دادند تا در نهایت  خطای منجر به پنالتی را که بر روی مجید خزایی بود ،مطفی طیبی به گل تبدیل کرد و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم فرش آرا حملات خود را شر وع کرد که در یک ضد حمله ،فعال گل دوم مقاومت را به ثمر رساند.

پس از این گل هر دو تیم حملات متوالی داشتند که بی دقتی فرش ارایی ها در ضربه اخر و در برخی لجظات هم نصیری نیا ناجی تیمش شد.ضمن اینکه حسین عظیمی هم چندین سیو خوب داشت تا در نهایت نتیجه ۲-۲ برای هر در تیم یک امتیاز را ثبت کند.

حواشی:

به علت گرمای بیش از اندازه این روزهای مشهد ،سالن بهشتی بسیار گرم بود که قطعا بر کیفیت کار بازیکنان هر دو تیم تاثیر داشت.

مهمانان ویژه ای در این بازی حاضر بودند.از اعضا هیات مدیره فرش ارا اقایان جعفر زاده  و جبلی  در کنار مدیر عامل باشگاه حاضر بودند.صاحبی از اعضا شورای شهر مشهد در کنار سعید جوشش مربی پرسپولیس مشهد  و مربیان پیشکسوت مشهد اقایان هاشمی و برگی زر هم در سالن بودند

در این دیدار اسعدی – خزایی و عبدالهی از فرش ارا کارت زرد گرفتند.

با این نتیجه فرش آرا ۷ امتیازی شد و به رده سوم لیگ برتر رسید

موسی حسندوست یک موقعیت خیلی خوب داشت ،به خاطر بازی جوانمردانه و مصدومیت بازیکن مقوامت توپ را به بیرون زد

 

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *