Slide toggle

معصومیان:امسال دروازبان اول و دوم نداریم

حمید رضا معصومیان مربی دروازبانهای فرش آرا در سال چهارم حضور خود در این سمت،تلاش کرده که بتواند نیروهای بومی و شاگردان جوانی را تربیت کند و امسال میخواهد در کنار تجربه حسین عظیمی ،از نیروی جوانی حامد سنایی و علی رحیمی استفاده کند.

معصومیان در گفتگو با سایت باشگاه گفت:
حسین عظیمی گلر بومی و خوب تیم فرش ارا بوده که سال گذشته به دلایلی از تیم جدا شد. اما امسال به تیم خودش برگشته و با تجربه ای که دارد بدون شک می تواند به تیم کمک کند.
حامد سنایی سه سال با تیم کار کرده و امتحان خودش را در مسابقات امیدها و دو فصل گذشته به خوبی پس داده است. در دو سال گذشته ما ارام ارام به سنایی میدان دادیم که هر وقت هم به زمین رفت عملکرد خوبی داشت. امسال بنا داریم فرصت بیشتری به این جوان خوب مشهدی بدیم و مطمئن هستیم رقابت سالم و خوبی بین او و عظیمی بوجود خواهد امد. ضمن اینکه ما سه گلر دیگر امید و جوانان هم داریم که به همه آنها اعتماد داریم و انشاا…در اینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت
تمرینات در حال حاضر با فشردگی زیاد برگزار میشود. زمان زیادی تا شروع مسابقات نیست. خوشبختانه گلرهای ما شرایط را درک کردند و فشار تمرینات را تحمل می کنند. الان گلرها هم مثل کل تیم در فاز فشار هستند و انشاا…با نزدیک شدن به زمان مسابقات به فرم ایده ال خود خواهند رسید
ما به همه گلر های تیم مان اعتقاد داریم.شرایط به گونه ای ست که با قدرت میگویم اگر شرایط خاصی پیش بیاید، حتی گلر رده امید را توی گل می گذاریم و هیچ دغدغه ای هم نداریم. خوشبختانه همه گلرها با اعتماد به نفس کار می کنند و همگی برای شرایط مسابقه تمرین می کنند. در تیم امسال ما گلر اول و دوم نداریم و هر کس که اماده تر باشد قطعا توی دروازه می رود.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *