Slide toggle

مصطفی طیبی:برای یک هدف بزرگ یکدل شدیم

مصطفی طیبی بازیکن با سابقه فوتسال ایران در آغاز مجدد لیگ برتر به سایت باشگاه فرش آرا گفت:از نظر فنی و بدنی هر روز در حال پیشرفت هستیم .در کارهای تاکتیکی  تمرکز میکنیم تا اهدافی که کادر از ما میخواهد را در بازی ها انجام دهیم

وی اشاره کرد:برای یک هدف بزرگ  یک دل شدیم .جوان ها و با تجربه های خوبی داریم که باعث شده تیم یک دست داشته باشیم که با میکس جوان و با تجربه خیلی بهتر به اهدافمان میرسیم.

طیبی درباره تعطیلات لیگ گفت: تعطیلی لیگ برای تیم هایی که تاکتیکی هستند یا از نظر بدنی عقب بودن فرصت خیلی خوبی بود. فرش آرا با برنامه ریزی خوب از این تعطیلی ها استفاده کرد و ار نظر تاکتیکی و  بدنی زیر نظر دکتر سالاری عزیز هر روز به شرایط آرمانی نزدیکتر شدیم .

بازیکن فرش آرا درباره دیدار هفته چهارم لیگ برتر گفت:آماده بازی با تیم راگا هستیم .در لیگ برتر بازی های ساده نداریم و هر بازی حساسیت و سختی خودش را دارد و تیمی که با هدف پیروزی تمرین کند و با همان هدف و هوشمندانه به بازی بیاید و بتواند از لحضات حساس بازی به خوبی استفاده کند ،نتیجه خواهد گرفت.

طیبی در پابان گفت:انشاالله بازی اول را خیلی پر قدرت و قوی شروع میکنیم تا بتوانیم امتیاز هایی که حق فرش آرا بوده ، در سه بازی اول از دست رفته را همه با هم جبران کنیم و رفته رفته درجدول به جایگاه خیلی خوبی رسیده ، این جایگاه را حفظ کنیم و تا پایان لیگ شرایط خود خود را تثبیت کنیم

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *