Slide toggle

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال،برای فرش آرا یک امتیاز در خانه مس را به همراه داشت.
دیداری جذاب و دیدنی که هر دو تیم تا انتها برای ۳ امتیاز جنگیدند و در نهایت به تقسیم امتیاز ها رسیدند.
مس در ابتدا توانست به واسطه میزبانی بر بازی مسلط باشد،اما هر چه از بازی گذشت این فرش آرایی ها بودند که توانستند شرایط را کنترل کنند و در یک حمله به گل برتری دست یابند.رحمان سارانی زننده این گل بود.در ادامه مس برای جبران، حملات خود را ادامه داد که حسین عظیمی در یک روز عالی توانست سد راه حملات تبریزی ها شود.اما در نهایت این حمید جابری بود که توانست گل تساوی را به ثمر برساند.تلاش دو تیم در این نیمه با همین دو گل به اتمام رسید.
در نیمه دوم حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و هیچ کدام پا پس نکشیدند.در این نیمه باز صمیمی توانست نقش خود را به خوبی ایفا کند و در چند حمله فرش ارا ناجی تیمش باشد.اما در نهایت مسی ها با خطاهای متعدد خود به خطای ششم رسیدند و شهرام شریف زاده از روی نقطه دوم پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
از این دقیقه حملات مسی ها با تاکتیک ۵ نفره ادامه پیدا کرد که در نهایت علی ابراهیمی توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
در حالیکه تنها ۵۰ ثانیه به پایان بازی مانده بود ،فرش ارا حملات خود را ادامه داد و در این لحظات هم میتوانست گل برتری خود را به ثمر برساند که منجر به گل نشد و دو تیم به تقسیم امتیاز ها قناعت کردند.
با این تساوی ؛فرش آرا ۸ امتیازی شد و در رده سوم جدول لیگ برتر قرار گرفت.تا هفته ۴ ،تنها دو تیم گیتی پسند و فرش آرا شکستی برابر حریفان خود نخورد اند.
مجید مرتضایی پس از این دیدار گفت:
میدانستیم دیدار سختی داریم و مس احتیاج به پیروزی دارد.اما اگر توپ ده ثانیه پایانی ما گل میشد ۳ امتیاز برای ما میشد.نقطه اتکای مس به دو بازیکن برزیلی بود که اتفاقا بازیکنان بسیار خوبی هم هستند.بچه های تیم من در نهایت تلاش بازی کردند و نشان دادنن که میخواهند فوتسال بازی کنند و برنده باشند.

حواشی:
– حدود ۳۰۰ تماشاگر در سالن پور شریفی تبریز حاضر بودند که از این تعداد حدود ۱۰۰ دانش اموز هم از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.
– حمید بی غم که سابقه حضور در فرش آرا را دارد ،در ابتدا دیدار همراه افضل ودیگر نیمکت نشینان مس به خوش امد گویی همشهریان خود نیامد.
– در این دیدار اعتراض های نیمکت مس در طول بازی به داوران ادامه داشت و در لحظاتی همه نیمکت نشینان این تیم اعتراض میکردند که بارها داوران را مجبور کرد جای خود را با یکدیگر عوض کنند.
– برای اولین بار داوران این دیدار از تجهیزات رادیویی برای ارتباط با یکدیگر استفاده میکردند.
گل های دوم دو تیم گلزنان جالبی داشت.شهرام شریف زاده بازیکن تبریزی فرش ارا برای مشهدی ها گل زد و علی ابراهیمی بازیکن مشهدی مس برای تبریزی ها و البته هیچ کدام پس از گلزنی خوشحالی نکردند.
ابراهیم حاجتی در تیم مس سابقه حضور در فرش آرا را داشت .
قدرت بهادری با اینکه از این دیدار به علت اخراج در دیدار گذشته محروم بود ،خود را به تبریز رساند تا در کنار هم تیمی های خودش باشد و پس از این دیدار به جمع ملی پوشان در تهران پیوست.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *