Slide toggle

مسعود محمدی:تمام کارشناسان تیم ما را تحسین میکنند/قبل از بحث فنی ؛اخلاق مداری در اولویت ماست

مسعود محمدی گلر ملی پوش فرش ارا که تا به اینجای فصل همراه با خط دفاعی تیم توانسته است امار کمترین گل خورده را کسب کند درباره شرایط فرش آرا گفت:
شرایط فعلی ما نسبت به سال های گذشته بهتر است و از نتیجه هایی هم که کسب کردیم این مورد مشخص است.ما مثل مس و گیتی سرمایه گذاری های کلان نکردیم، اما همانطور که جدول نشان میدهد، خیلی خوب نتیجه گرفتیم بهترین خط دفاع در دست تیم ماست که تمامی کارشناسان تیم مارا تحسین میکنند
محمدی در ادامه گفت:کادر فنی و مدیریت تمام تلاش خود را انجام دادند که ما در این جایگاه باشیم. در اول فصل هم پیش بینی میکردیم در این جایگاه باشیم که خدا را شکر به آم پیش بینی ها که جزو چهار تیم اول باشیم رسیدیم .

گلر ملی پوش فرش ارا درباره اولویت های باسگاه گفت:اخلاق حرف اول و آخر در تیم ماست. وقتی برای بازی به میدان میرویم،پیش از بحث فنی ،اخلاق مداری در اولویت است.هست.من ۳ کارت زرد در طول فصل گرفتم که هیج کدام به علت اعتراض نبود .این مورد در باره تمام هم تیمی هایم صدق میکند. حتی وقتی داخل زمین حرف و حدیثی پیش بیاید،دنبال جبران آن نیستیم. اما متاسفانه بعضی تیم ها این گونه نیستند. یادمان باشد که ما همه از یک سرزمینیم. همه با هم خواهر و برادریم و اگر آسیبی برای دیگران میخواهیم ،این آسیب اول برای خود ما هم هست.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *