Slide toggle

مرتضایی: حضور تماشاگران در سالن، اعتماد به نفس بازیکنان را بالا می‌برد/یک چالش بزرگ را پشت سر گذاشتیم

مجید مرتضایی سرمربی فرش آرا درباره پیروزی این تیم برابر ایمان شیراز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: برخلاف نتیجه‌ای که در مسابقه دیروز به دست آمد، بیشتر دقایق بازی توپ و میدان دست تیم ما بود و توانستیم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه ایمان شیراز خلق کنیم و همان طور که از قبل هم پیش بینی می‌کردیم ۳ ماه تمرین کردن بدون انجام بازی رسمی، استرس زیادی را در بازیکنان تیم ما ایجاد کرد. در هر صورت خدا را شاکریم که توانستیم روز گذشته ۳ امتیاز کامل مسابقه را کسب کنیم.


او افزود: به نظر من اگر تیم ایمان شیراز فشار بیشتری روی دروازه ما ایجاد می‌کرد این احتمال وجود داشت که نتیجه بازی به سود نماینده شیراز تمام می‌شد. در حقیقت ما در بازی دیروز توانستیم یک چالش بزرگ را با موفقیت پشت سر بگذاریم و همان طو که قبلا هم گفتم ۳ ماه تمرین بدون انجام یک مسابقه چنین مشکلاتی هم دارد، اما شک نکنید در آینده تیم ما قطعا خیلی بهتر از مسابقه‌ای که دیروز انجام داد، بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم فرش آرای مشهد همچنین درباره تیم ایمان شیراز هم گفت: ایمان شیراز یک تیم بسیار خوبی است که متاسفانه در این چند سال اخیر از لحاظ شرایط مالی مشکلاتی داشته است. اما علاوه بر این یک تیم بسیار قابل احترامی است که از سرمربی خیلی خوبی همچون حمید کمالی بهره می‌برد و من مطمئن هستم که تیم ایمان شیراز در ادامه فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و قطعا یک تیم از پیش باخته نخواهد بود.

مرتضایی درباره نبود تماشاگران در مسابقه روز گذشته و اینکه نبودن آن‌ها چه تاثیری در روند مسابقه ایجاد کرد بیان داشت: نبود تماشاگرانمان در بازی دیروز کاملا احساس می‌شد. برای تیم فرش آرا که همیشه برای هر بازی حداقل ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تماشاگر به سالن مسابقه می‌آمد، متاسفانه نبودن آن‌ها در بازی دیروز از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنانم تاثیر گذاشته بود و شاید اگر هوادارانمان در بازی برابر ایمان شیراز حضور داشتند قطعا می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتری این تیم را شکست دهیم. زیرا حضور هواداران اعتماد به نفس بازیکنان را بالا می‌برد.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا ادامه داد: در هر صورت ما این موضوع نبود تماشاگران را پذیرفته ایم، اما واقعا جای آن‌ها در سالن مسابقات خالی است و امیدوارم در آینده نزدیک اجازه حضور حداقلی تماشاگران را به سالن مسابقات آن هم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را بدهند. زیرا در لیگ‌های اروپایی، چه در فوتبال و چه در فوتسال تماشاگران از هفته گذشته اجازه ورود به استادیوم‌های ورزشی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشتی پیدا کرده اند.


مرتضایی درباره بازی با تیم ملی حفاری اهواز در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر گفت: یکی از تیم‌های بسیار خوبی که در گروه ما قرار دارد و از حریف سرسختی هم به شمار می‌رود، تیم ملی حفاری اهواز است. حفاری همیشه در هر حالتی تیم بسیار خطرناکی بوده و کار ما در برابر آن‌ها سخت است. همچنین با توجه به اینکه ما دیروز بازی داشتیم و ملی حفاری استراحت کرده است، آن‌ها یک شناخت کلی از تیم ما پیدا کرده اند، اما ما هنوز هیچ آشنایی با این تیم نداریم و نمی‌دانیم با چه ترکیبی در برابر ما قرار می‌گیرند، اما امیدورام که در نهایت بتوانیم این تیم را هم شکست داده و ۳ امتیاز دیگر را هم به هوادارانمان تقدیم کنیم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *