Slide toggle

مرتضایی:به اندازه کافی استراحت نکردیم،اما برای پیروزی به میدان میرویم

تیم فوتسال فرش آرا در همه دیدارها به دنبال پیروزی است
مشهد- ایرنا- تیم فوتسال فرش آرا مشهد در دیدار با همه رقیبان خود به دنبال پیروزی و کسب هر سه امتیاز هر بازی است.

 

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: شعار تیم ما شهامت برای پیروزی است و به قصد پیروزی پا به میدان هر بازی می گذاریم.
مجید مرتضایی افزود: تیم مس سونگون قهرمان باشگاههای آسیا و یکی از تیمهای خوب لیگ برتر و دارای بازیکنان ملی پوش متعددی است قطعا بازی با این تیم آسان نیست اما ما روی انگیزه بازیکنان جوان تیم خود حساب کرده ایم.
وی با بیان اینکه بازیکنان ما بعد از بازی با تیم شهروند ساری به اندازه کافی استراحت نکردند افزود: با توجه به اینکه دو بازی پشت سر هم خارج از خانه داریم تنها فرصت انجام یک جلسه تمرین مهیا شد و سپس راهی تبریز شدیم.
وی با اشاره به نتیجه دیدار هفته پیش فرش آرا با شهروند ساری هم گفت: نیمه نخست این دیدار را با نتیجه سه بر صفر پیش افتادیم اما فشار تماشاگران بر بازیکنان و داور بازی و همچنین وضعیت هوای شرجی آنها باعث شد در نیمه دوم نتیجه سه بر سه مساوی شود. با فشاری که در آن بازی وجود داشت کسب یک امتیاز هم جای تقدیر دارد.
مرتضایی اظهار داشت: بعد از بازی با تیم مس سونگون کار برای تیم ما راحتتر می شودو امیدواریم در نیم فصل دوم به رتبه های بالای جدول صعود کنیم.
در چهارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتسال دیدار تیمهای فرش آرا و مس سونگون فردا ساعت ۱۸ در تبریز برگزار می شود

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *