Slide toggle

مرتضایی:امیدوارم سربلند از بازی بیرون بیاییم و شکست ناپذیری را ادامه دهیم

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: این تیم در ۱۱ هفته اخیر مسابقات لیگ برتر شکست نخورده است و به دنبال تداوم این روند و کسب امتیاز مقابل تیم ستارگان ورامین هستیم.

مجید مرتضایی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تیم ستارگان ورامین تیم با تجربه و سرسختی است و کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. امیدواریم در بازی مقابل این تیم سربلند بیرون بیاییم.

وی افزود: در تعطیلات نیم فصل سه بازی تدارکاتی بسیار خوب انجام دادیم که تیم را با آمادگی کامل راهی دور برگشت مسابقات کنیم. در این دیدارهای تدارکاتی تیم فوتسال تاجیکستان و الشرطه عراق را شکست دادیم و مقابل تیم هتل کاج مشهد مساوی شدیم. همچنین در این مدت اکبر کاظمی و معین افشار را به تیم خود اضافه کردیم.
وی اظهار داشت: در نیم فصل دوم با توجه به شناخت تیم ها از همدیگر امتیاز گرفتن سخت می‌شود ولی با توجه به آمادگی کامل تیم خود امیدوار به کسب امتیاز در بازی خانگی مقابل تیم ستارگان ورامین هستیم.
دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال از نهم آبان ماه آغاز می‌شود که در این چهارچوب ساعت ۱۷ فردا تیم فرش آرا با تیم ستارگان ورامین در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد دیدار می‌کند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *