Slide toggle

مرتضایی:از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستیم

تیم فرش‌آرا در مسابقات این فصل از لیگ برتر فوتسال کشور با هدایت مجید مرتضایی، نتایج خوبی به‌دست آورده و تا پایان هفته دهم، با کسب ۱۶ امتیاز و فاصله ۴ امتیازی با تیم صدرنشین، در رده چهارم قرار دارد.

سرمربی تیم فرش‌آرا در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار فارس در مشهد، در خصوص نتایج به‌دست آمده تا پایان هفته دهم لیگ برتر گفت: از نظر روحی و روانی به آمادگی خوبی رسیده‌ایم ‌و تا به اینجا از نتایجی که کسب کردیم، رضایت دارم.

وی با بیان اینکه تاکنون مسؤولان استانی از نظر معنوی حمایت خوبی داشته‌اند، افزود: حضور مسؤولان و دلگرمی‌های آن‌ها خوب بوده اما امیدواریم حمایت‌ها در حد حرف باقی نماند و به قول‌هایی که داده شده عمل شود زیرا بازیکن هنگامی می‌تواند بهترین عملکرد خود را ارائه دهد که دغدغه‌ای جز فوتسال نداشته باشد و با آمادگی ذهنی کامل پا به میدان مسابقه بگذارد.

مرتضایی اظهار کرد: امسال با تیم جوان، با استعداد و باهوشی وارد مسابقات شدیم، تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است که خوشبختانه بیشتر آن‌ها خراسانی و مشهدی هستند و برای تقویت برخی پست‌ها، از ۴ بازیکن غیر بومی نیز استفاده کردیم که جزو بازیکنان با کیفیت و فنی لیگ برتر هستند.

سرمربی تیم فرش‌آرا هدف اولیه این تیم در لیگ برتر فوتسال را صعود به پلی‌آف عنوان کرد و افزود: هدف اولیه ما حضور در جمع هشت تیم و صعود به مرحله دوم است که امیداورم بتوانیم در پلی‌آف نیز‌ با قرار گرفتن در بین چهار تیم نخست، برای خراسان رضوی تاریخ سازی کرده و دل علاقه‌مندان فوتسال استان را شاد کنیم.

وی در خصوص بازی این تیم با شاهین تصریح کرد: روز جمعه با تیم شاهین کرمانشاه، مسابقه داریم که امیدواریم با حضور و حمایت هواداران فرش‌آرا، این تیم را شکست دهیم و جایگاه‌مان را در بین تیم‌های بالای جدول تثبیت کنیم، این تیم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته ولی با احترامی که برایشان قائلیم برای پیروزی به میدان می‌رویم

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *