Slide toggle

مرتضایی:آذرخش ریسکی بازی میکند/دیدار سختی پیش رو داریم

مجید مرتضایی در خصوص بازی آتی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور، اظهار کرد: آذرخش تیمی ریشه‌دار و قدیمی در لیگ برتر فوتسال است. نیاز مبرمی به کسب امتیاز دارد و مطمئنیم که در بازی روز جمعه، هجومی در مقابل فرش‌آرا ظاهر خواهدشد. آذرخش برای اینکه مقابل فرش‌آرا نتیجه بگیرد با ریسک بالا بازی می‌کند. بازی در خانه این تیم برگزار می‌شود و از حمایت هواداران خون‌گرم جنوبی هم بهره می‌برند، بنابراین دیدار سختی در انتظارمان خواهدبود.

وی ادامه داد: با برد مقابل هایپرشهر شاهین‌شهر، با روحیه خوبی پا به این بازی می‌گذاریم. مصدومان کم‌ کم به تیم اضافه می‌شوند، اما همچنان بهزاد عظیمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و در جمع چهار تیم بالانشین جدول باقی بمانیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا، عنوان کرد: اگر آذرخش در میانه جدول بود، شاید بازی راحت‌تری داشتیم. آذرخش به فکر بقا و بالاکشیدن خود در جدول است و به همین دلیل بازی بسیار سختی داریم؛ چراکه حریف فقط به فکر برد است.

مرتضایی در خصوص اختلاف امتیاز تیمش با صدرنشین، توضیح داد: تمام تمرکز فرش‌آرا روی مرحله پلی‌آف و حضور در جمع چهار تیم اول است و فعلا کاری به اختلاف ۱۱ امتیازی با مس سونگون نداریم. در حال حاضر چهارم هستیم و ماندن در جمع چهار تیم برتر، مهم‌ است. فاصله تیم‌ها آنقدر کم و امتیازات تیم‌ها نزدیک به هم است که ممکن است با یک امتیاز هم رتبه‌ها تغییر کند. با وجود تیم‌های قدرتمند مس سونگون و گیتی‌پسند اگر بتوانیم در رتبه دوم قرار بگیریم، فوق‌العاده خواهدبود.

وی در خصوص عملکرد تیمش، بیان کرد: نتایج بازی‌های فرش‌آرا نزدیک است و تفاوت گل زیادی وجود ندارد. بازی در سالن‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. شهروند ساری که بعد از ما قرار دارد، توانسته گل‌های بیشتری در این فصل به ثمر برساند؛ چراکه در سالن کوچکتری بازی می‌کند که امکان گل‌زدن در آن بیشتر است. یکی دو بازیکن به تیم اضافه شدند. امیدواریم کارت بازی علی ابراهیمی که در لیگ چین بازی می‌کرد، هرچه زودتر صادر شده و بتواند به تیم کمک کند. روی توانمندی او و سایر بازیکنان حساب کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا با اشاره به اینکه تیمش کمترین گل خورده را در میان تیم‌های لیگ برتری دارد، اظهار کرد: یکی از دلایل مهم موفقیت ما تا این هفته از لیگ، عملکرد گلر ملی‌پوش فرش‌آرا بوده‌است. بازیکنان بعد از به ثمر رساندن گل، به خوبی از آن دفاع می‌کنند. از طرفی روی آوردن به بازی قدرتی هم مشکل چندانی برای ما به وجود نیاورده که دلیلش عملکرد عالی بازیکنان در فاز دفاعی بوده‌است.

در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور، آذرخش بندرعباس از ساعت ۱۷ روز جمعه در سالن فجر بندرعباس میزبان فرش‌آرا خواهدبود. تا قبل از این دیدار فرش‌آرا با ۳۳ و آذرخش با ۱۴ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های چهارم و دوازدهم قرار دارند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *