Slide toggle

مراسم تقدیر از امیدهای فرش آرا با حضور رییس فدراسیون فوتبال

تیم امید فرش آرا پس از قهرمانی در لیگ برتر ،در حضور مدیران ورزشی کشور واستان تقدیر شدند.

این مراسم  در شب ولادت حضرت مهدی (عج) در سالن کنفرانس باشگاه فرش آرا ؛ با حضور تاج(رییس فدراسیون فوتبال ) ،جابری (دبیر کمیته فوتسال) – ولی پور(معاونت توسعه اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی) – برادران (ر ییس هیات فوتبال استان)  -کریمیان (رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال) – عباسی (مدیر عامل سیاه جامگان ) و اعضا هیات مدیره کارخانه و باشگاه فرش آرا برگزار شد.

در این مراسم ،ابتدا کلیپی از مسیر قهرمانی تیم امید پخش شد.سپس مرتضایی(مدیر عامل فرش ارا ) گفت:از همه مهمانان ارجمند نهایت تشکر را دارم که به واسطه امیدهای اینده فوتسال در این شب مبارک جمع شده اند.این جوانان کار بزرگی کردند و قطعا در اینده  در تیم ملی خواهند بود.از همه رسانه ها،به ویژه صدا وسیما تشکر میکنم.همچنین از اداره کل ورزش وجوانان استان که نهایت همکاری را با ما داشته اند.در اینجا خوشحالم که بازنشستگی خود را پس از ۵۰ سال حضور در ورزش با عناوین مختلف ،با قهرمانی این تیم اعلام کنم.

سپس مهدی تاج که مهمان ویژه این مراسم بود گفت:فوتبال حرف امروز همه مردم است.در اولین قدم حضورم در فدراسیون ،با تیم فوتسال نزد اقای جهانگیری(معاون اول رییس جمهور) رفتیم .در فوتسال ششم دنیا هستیم که میتوانیم با کمی تلاش جزو سه تیم برتر جهان شویم.ساماندهی فوتسال را در اولویت برنامه های خود قرار داده ام.

وی ضمن اشاره به موفقیت امیدهای فرش ارا گفت: دور این میز جوان هایی را میبینم که ادب ونجابت در انها موج میزند واین خصلت فوتسالی هاست و البته مزیت بزرگ بازیکنان این رشته که محجوب هستند. فوتسال مشهد همیشه در ورزش حرف اول اخلاق را میزده و این نکته مهمی ست.

تاج در ادامه با محور حمایت از فوتسال گفت:دولت امادگی دارد که به فوتبال وفوتسال نگاه ویژه تری داشته باشد.احساس میکنم شرایط روز به روز بهتر خواهد شد.

وی در پایان گفت:مسجد ساختن خوب است.اما ساختن یک باشگاه،تخریب یک زندان است.این حرکت ارزشی کارخانجات فرش ارا در راستای حمایت از ورزش قابل تقدیر است  وامیدوارم همین روند را در فوتسال پیگیری کنند.بودن چنین ادم هایی ( غلامعلی مرتضایی )باعث برکت ورزش است.

سپس ولی پور(معاون توسعه  ادراه ورزش  و جوانان استان ) گفت:ما در خراسان بیش از ۶۷ تیم لیگ کشوری داریم که جز یک تیم جودو،۶۶ تیم دیگر همگی خصوصی هستند.ما در  زمینه خصوصی سازی از همه استان ها جلوتر هستیم.

جابری دبیر کمیته فوتسال در ادامه گفت:در ۴ سال که در هیات رییسه  و دو سالی که دبیر کمیته فوتسال هستم،باشگاهی که کوچکترین مشکل انضباطی و شکایت نداشته ،فرش ارا مشهد بوده.باشگاهی که فرهنگ واخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده و این راه را بر نتیجه  گیری مقدم میداند.امیدهای فرش ارا ۳ مرحله حساس را پشت سر گذاشتند تا توانستند قهرمان ایران شوند.و ارز. میکنم روزی شاهد قهرمانی فرش ارا در اسیا باشم.

وی در بخشی دیگر از فعالیت های فوتسالی هیات فوتبال استان تقدیر کرد که بیشترین همراهی را با کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال داشته و چندین بار میزبان اردوهای تیم ملی بوده.

در پایان از بازیکنان و کادر فنی امیدهای فرش ارا با اهدا هدایایی تقدیر شد.

 

حاشیه:

پس از اعلام بازنشستگی غلامعلی مرتضایی ،مهمانان مراسم اعلام کردند که ایشان باید حداقل یکسال دیگر باشد و فرش ارا را مدیریت کند.

برادران ( رییس هیات فوتبال) رو به اعضا هیات مدیره باشگاه فرش ارا گفت که در این شب عید ،خبر خوش ادامه تیم داری را اعلام کنند که جبلی (هضو هیات مدیره ) گفت :اقای تاج قول بدهند که پیگیر مشکلات ما باشند.که رییس فدراسیون اعلام کرد که به شدت پیگیر مشکلات مالیاتی باشگاه ها خواهد بود واین مورد قابل حل است.ضمن اینکه پخش زنده فوتسال در دستور کار است که این مورد هم میتواند بخش خصوصی را ترغیب به کار کند.

پس از اینکه غلامعلی مرتضایی اعلام کرد که بیش از ۵۰ سال است در فوتبال و فوتسال است ،تاج هم گفت که بیش از ۳۰ سال است که در فوتبال است و اولین بار سال ۱۳۶۷ مدیر عامل سپاهان شده.

پس از اهدا جام قهرمانی به سروش احمدنیا (کاپیتان فرش ارا ) وی این جام را به هیات مدیره باشگاه تقدیم کرد و گفت: این جام را به نشانه تشکر به اعضا هیات مدیره میدهم که ما را باز هم حمایت کنند تا جام لیگ برتر بزرگسالان را به مشهد بیاوریم.سپس جام را به رییس هیات مدیره کارخانه جات فرش ارا تقدیم کرد.

زمانی که نام مجید مرتضایی برای دریافت جایزه اعلام شد،تشویق بلند او منجر هب این شد که تاج گفت: معلوم است که سرمربی تیم محبوب بازیکنان است.

براداران(رییس هیات فوتبال)  و کریمیان(رییس  کمیته فوتسال) در این مراسم به شدت پیگیر ادامه فعالیت فرش ارا در سال اینده بودند که در نهایت اعضا هیات مدیره فرش ارا گفتند که همین هفته تشکیل جلسه میدهند.

موسوی ( عضو هیات مدیره فرش آرا ) گفت که زمانی با اقای تاج همکار بوده و میداند که ایشان همیشه در کار خود جدی بوده و میتواند به وعده های خود عمل کند.

صدر (رییس هیات مدیره کارخانه جات فرش ارا ) هم در پایان مراسم به مدیر عامل فرش ارا گفت که حمایت از شما توسط مدیران میتواند خستگی شما را از تن خارج کند.

کریمیان (رییس کمیته فوتسال) گفت که ۳ ستاره تیم ملی (بهادری – جاوید – طیبی) مشهدی هستند و این بخشی از پتانسیل فوتسال استان است.

زمانی که جابری اعلام کرد که فرش ارا جزو معدود باشگاه های ایران است که هیچ شکایتی در کمیته انضیاطی ندارد،تاج لبخند رضایتمندی زد.

 

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *