Slide toggle

امروز عصر،مراسم بدرقه تیم فرش آرا مشهد در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

این مراسم با حضور مدیران ورزشی استان و مشهد و همچنین هیات مدیره کارخانجات فرش ارا مشهد برگزار شد.

اقایان اصلاحی – موسوی – غفاری و حیدریان از اعضا هیات مدیره کارخانه فرش آرا مشهد در این مراسم حاضر بودند.

همچنین اقایان صبوریان (مدیر کل ورزش وجوانان استان) – ولی پور(معاون مدیر کل ) – رضایی(مدیر ورزش و جوانان مشهد) – حسینی(روابط عمومی ورزش وجوانان استان) – کریمیان( رییس کمیته فوتسال استان) – محمد رضا عباسی(مالک سیاه جامگان) – علی عباسی(مدیر عامل سیاه جامگان) و  محسن حیدری(مدیر اجرایی سیاه جامگان) جزو مهمانان این مراسم بودند.

در ابتدای این مراسم غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل فرش آرا ) ضمن خوش امد گویی گفت: علاقمند بودیم مراسم باشکوهی همراه با جشن پیراهن برگزار کنیم که متاسفانه انجام نشد .همه مسولین استان پشتوانه این تیم هستند .ما بیرون از زمین هستیم وشما بازیکنان باید در میدان بجنگید وبازی کنید.انشالله بتوانیم نتایج خوبی در سال جدید کسب کنیم.

صبوریان (مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی) گفت:از هیات مدیره کارخانه فرش آرا تشکر میکنیم که با نگاه مثبت خود در ورزش باقی ماندند.بخش خصوصی در استان واقعا خصوصی ست و هیچ کمک دولتی را دریافت نمیکنند.اما ما تا حد توان کمک میکنیم و نگرانی از بابت پشتیانی نداشته باشید .فرش ارا جزو بااخلاق ترین تیم های کشور است که از این تیم و مدیریت آن هم جز این توقعی نمی رود.امیدواریم که جایگاه خوبی در جدول کسب کنید.

حیدریان(عضو هیات مدیره باشگاه و رییس کمیته انضباطی )گفت: امیدوارم در سال جدید موفق باشید و نتایج خوبی برای فوتسال استان و کارخانه فرش ارا به دست بیاورید.

تقوی(سرپرست ) گفت:امیدوارم منشا برکت برای ورزش مشهد باشیم.امروز در اسیا فوتسال پیشرفت کرده و دیگر مثل گذشته نمیتوان با نتیجه بالا تیم های اسیایی را شکست داد.در راستای حرفه شدن فوتسال و باشگاه ها تا سال ۲۰۱۷ ما در فرش ارا تلاش میکنیم که به این هدف دست پیدا کنیم و زیر ساخت ها را فراهم کنیم.

یهادری(کاپیتان) گفت:به عنوان نماینده بازیکنان از حضور شما نهایت تشکر را دارم.امیدوارم در طول فصل هم شما را روی سکوها ببینیم و حمایت شما  قطعا باعث انگیزه ما میشود.

در حاشیه:

این مراسم بسیار خودمانی برگزارشد و شوخی مدیران ورزشی و بازیکنان رواج داشت.صبوریان در پاسخ یهادری که گفت به سالن بیایید گفت:شما ببرید تا ما هم انگیره پیدا کنیم و بیاییم.

در ابتدای مراسم پیروزی تیم سیاه جامگان به مدیران این تیم که در جمع حاضر بودند تبریک گفته شد.

معرفی بازیکنان را مجید مرتضایی به عنوان سرمربی به عهده داشت که درباره هر کدام از بازیکنان وسابقه فوتسالی انها و همچنین سابقه حضورشان در فرش آرا مواردی را ذکر کرد.

در پایان این مراسم بازیکنان از زیر قران , در تونلی که مهمانان مراسم ایجاد کردند؛عبور کردند.قران را ۴ سید حاضر در جمع(موسوی – تقوی – حیدریان  و حسنی) گرفته بودند.

آلبوم تصویری این مراسم به زودی در سایت باشگاه قرار خواهد گرفت.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *