Slide toggle

مدیر عامل فرش آرا:انشالله امسال رتبه بهتری کسب میکنیم

مراسم رونمایی از پیراهن فرش آرا برای فثل ۹۸ روز دو شنبه ۱۰ تیر ماه برگزار شد.در ابتدای این مراسم غلامعلی مرتضایی مدیر عامل تیم پس از خیر مقدم به مهمانان گفت:ابتدا جا دارد از اصحاب رسانه گلایه‌ای را داشته باشم که پس از اتمام مسابقات زیر ٢٠ سال قهرمانی آسیا انتقاداتی را از حمید شاندیزی داشتند.
وی ادامه داد: در بازی مقابل ژاپن بر اثر یک اتفاق بازی را واگذار کردیم، انتقاداتی از تیم ملی زیر ٢٠ سال انجام شد اما از اصحاب رسانه انتظار داشتیم که حمایت بیشتری از شاندیزی انجام دهند.
وی در خصوص برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن باشگاه فرش‌آرا گفت: بعد از چند سال که نتوانستیم از پیراهن تیم رونمایی کنیم، امسال تصمیم گرفتیم که مجدد جشن رونمایی از پیراهن فرش‌آرا را برگزار کنیم تا از نظر روحی و روانی برای هفته اول لیگ برتر باشیم. در هفته نخست باید در شهر ورامین میهمان ستارگان ورامین هستیم شرایطی خوبی را داشته باشیم.
جا دارد تشکر ویژه ای از شهردار و تربیت بدنی شهرداری داشته باشم که به تیم‌های ورزشی کمک زیادی کردند.
مرتضایی ادامه داد: امیدوارم حمایت معنوی از تیم فرش‌آرا ادامه دار باشد، اعضای محترم شورای شهر و شهرداری می‌دانند که برای ایجاد شور و نشاط، ورزش بستر مناسبی است.
مدیرعامل باشگاه فرش‌آرا در خصوص شرایط این تیم برای این فصل گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بتوانیم در لیگ برتر رتبه بهتری را نسبت به سال گذشته کسب کنیم، خوشبختانه بازیکنای جوان ما تجربه لازم را کسب کرده‌اند و قطعا حضور بازیکنان باتجربه به ما کمک خواهد کرد تا با شرایط خوبی به رقابت با مدعیان بپردازیم.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در این فصل اعضای کادرفنی مدارک تحصیلی و مدارج فنی بالایی دارند، امیدوارم هستم با همدلی بتوانیم جایگاه مناسبی را برای باشگاه فرش‌آرا به ارمغان آوریم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *