Slide toggle

مدیر عامل فرش آرا :جدایی مجید مرتضایی خواسته ایشان بود نه ما

غلامعلی مرتضایی (مدیر عامل فرش آرا )درباره جدایی مجید مرتضایی و شرایط این روزهای  فرش آرا در گفتگو با سایت باشگاه گفت:

اول از همه باید بابت حضور چندین ساله ایشان در باشگاه فرش ارا نهایت تشکر و قدردانی خود و باشگاه فرش آرا را اعلام کنم.در این چند ساله ایشان با تمام انرژی و توان برای این تیم زحمت کشید.پشتوانه سازی که ایشان برای فوتسال استان و مشهد انجام داد به نحوی ست که امروز در نبودشان هم تیم با تفکر و بازیکنانی که برای فرش ارا پرورش داده بسته میشود و موفقیتی هم اگر در اینده نصیب فرش آرا شود قطعا به یمن زحمات ایشان خواهد بود.

مرتضایی درباره دلیل جدایی سرمربی گفت:چه هیات مدیره و چه بنده علاقمند بودیم که بتوانیم در لیگ جدید هم از ایشان استفاده کنیم..اما ایشان درخواست داشت که ۳-۴ بازیکن درجه یک اضافه شود تا درکنارجوانان  نتیجه بهتری حاصل شود و زحمات ایشان نمود پیدا کند.ما هم مطالب ایشان را منطقی تشخیص دادیم .اما متاسفانه شرایط اقتصادی فعلی این اجازه را به ما نمی داد.شرایط اقتصادی  به نحوی پیش رفت که دیدیم نمیتوانیم هزینه ها را افزایش دهیم .یا باید تیم را کاملا واگذار  و یا با داشته های خودمان تیم را اداره میکردیم.حتی آمادگی واگذاری را هم داشتیم که میسر نشد . از طرفی  هم نمیتوانستیم به آینده فوتسال در مشهد بی تفاوت باشیم.مجید مرتضایی هم حق داشت که بالاخره بتواند تیمی با تفکرات خود و بازیکنان جدید هدایت کند. این موارد درنهایت منجر به جدایی ایشان از فرش آرا شد

مدیر عامل فرش ارا درباره شرایط این روزهای تیم  گفت:از اوایل هفته  تمرینات تیم شروع میشود.

همچنین درباره سرمربی تیم گفت: تکلیف سرمربی هم تا پیش  از شروع تمرینات مشخص و اعلام خواهد شد

مرتضایی درباره بازیکنان فصل جدید گفت:فعلا تمرکز ما بر روی تیم سال گذشته است.تعدادی از بازیکنان قرارداد دارند وتعدادی هم قراردادشان به پایان رسیده که در حال مذاکره هستیم تا شاکله تیم سال گذشته را حفظ کنیم.

مدیر عامل فرش آرا درباره جذب بازیکنان جدید گفت:با چند نفر در حال مذاکره هستیم.تا بتوانیم بازیکنانی را که در حد توان فنی ومالی باشگاه هستند جذب کنیم . ما هم نمیتوانیم قول هایی بدهیم که در پایان نتوانیم عمل کنیم.اما درهر حال یک گروه فنی داریم که لیست کاملی از بازیکنان بومی و غیر بومی را جمع اوری کرده است که بر اساس کیفیت انها و شرایط تیم در حال مذاکره هستیم.

مرتضایی در پایان گفت: در حالی که شرایط اقتصادی کنونی مخوصا در صنعت  خوب نیست ما انتظار داریم نهادهای دولتی و عمومی بتوانند دست تیم های خصوصی را بگیرند تا چراغ ورزش در استان خاموش نشود وبدانند که همه ما امروز شرایط سختی را پشت سر میگذاریم.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *