Slide toggle

مجید مرتضایی از باشگاه فرش آرا جدا شد

مجید مرتضایی از باشگاه فرش آرا جدا شد.
مجید مرتضایی که بیش از ۴ سال هدایت تیم فوتسال فرش ارا را در لیگ برتر بر عهده داشت،اگر چه هیات مدیره بر ادامه فعالیتش در سال جدید تاکید داشت،اما در نهایت،از فرش ارا جدا شد
مجید مرتضایی با توجه به حضور چندین ساله خود و موفقیت هایش در پشتوانه سازی برای باشگاه ،تصمیم داشت که در دور تازه لیگ برتر، چند بازیکن جدید را به بازیکنان سال گذشته خود اضافه کند.
در جلسه  ای مشترک ،مجید مرتضایی از مدیر عامل باشگاه و هیات مدیره ، درخواست کرد که بر مبنای توقع  هواداران و مسئولین،بتواند چند بازیکن درجه اول را به جوانان خود اضافه کند تا بتواند فرش آرا را از رده های میانی جدول جدا و در رده های بالاتری قرار دهد.
هیات مدیره هم خواسته های ایشان را به حق و منطقی دانست.اما با توجه به شرایط اقتصادی موجود،امکان فراهم آوردن این شرایط را نداشت تا ابزار لازم را برای پیشرفت تیم و ایشان فراهم سازد و نهایت منجر به جدایی مجید مرتضایی و قطع همکاری دو طرفه ایشان با تیم فوتسال فرش ارا شد.
هیات مدیره باشگاه از زحمات چندین ساله مجید مرتضایی تشکر کرد و برای ایشان در روند زندگی شخصی و ورزشی آرزوی موفقیت نمود.همچنین مجید مرتضایی نیز برای پیشرفت وررش استان و مخصوصا در بخش خصوصی  و به ویژه تیم فوتسال فرس آرا ارزوی توفیق نمود و این امر را محقق شده ندانست مگر با کمک همه مسئولان استان و وفاق هر چه بیشتر بخش های دولتی و خصوصی

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *