Slide toggle

مجید مرتضایی:هر بازی حکم فینال را دارد/کاش این بازی پخش تلویزیونی داشت

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: تیمهای گروه ب لیگ فوتسال کشور ما آن قدر قوی هستند که هر بازی حکم فینال را دارند.

مجید مرتضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم مس سونگون هم که فردا با فرش آرای مشهد بازی دارد تیمی است که غیر از بازی هفته نخست باخت نداشته است.

وی ادامه داد: هر چند بر آمارها نمی‌توان تکیه کرد با این حال تیم ما طی ۲ سال اخیر ثابت کرده است که می‌تواند مس سونگون را در خانه شکست دهد و  امیدواریم این اتفاق فردا هم تکرار شود.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: بازی سختی مقابل تیم مس سونگون داریم و هر ۲ تیم قابلیت بالایی دارند به حدی که اگر این بازی پخش تلویزیونی داشت تماشاگرپسند بود و فوتسال دوستان از تماشای آن لذت می‌بردند.

مرتضایی افزود: افشار، بیضایی و مجیدی پور را به دلیل مصدومیت مانند بازی مقابل تیم راگا در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان ما ثابت کرده اند که می‌توانند به خوبی جای آنها را پر کنند.

هم اینک تیم فوتسال فرش آرا با انجام پنج بازی و کسب ۱۱ امتیاز در رتبه دوم و تیم مس سونگون با ۱۰ امتیاز در رتبه سوم گروه ب لیگ برتر فوتسال قرار دارند.

تیمهای فوتسال فرش آرای مشهد و مس سونگون از ساعت ۱۵ فردا در تبریز با هم دیدار می‌کنند.

بر اساس قرعه‌کشی انجام شده در روز نوزدهم شهریور ماه امسال تیم‌های لیگ فوتسال در ۲ گروه هفت تیمی قرار گرفتند که تیم‌های گیتی‌پسند، ستارگان ورامین، شهروند ساری، محمد سیمای قم، مقاومت البرز، اهورای بهبهان و کراپ الوند در گروه نخست و تیم‌های فرش‌آرای مشهد، مس سونگون، سن‌ایچ ساوه، حفاری خوزستان، ‌هایپر شاهین ‌شهر، ایمان سبز شیراز و راگا در گروه دوم با هم رقابت می‌کنند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *