Slide toggle

مجید مرتضایی:خوشحالم که باز هم بیرون از خانه شکست ناپذیریم

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: در دیدار با گیتی‌پسند اتفاقی افتاد که در بازی‌های قبلی ما هم اتفاق افتاده بود و به همین دلیل عصبانی شدیم اما از تیم گیتی‌پسند و تماشاگران عذرخواهی می‌کنم.

مجید مرتضایی پس از تساوی ۳ بر ۳ تیمش برابر گیتی‌پسند در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار زیبایی را بین تیم اول و سوم جدول رده‌بندی شاهد بودیم. خوشحالم که روند شکست‌ناپذیری خود را ادامه داده و تیم یکدلی داریم که بازیکنان برای موفقیت تیم فداکاری می‌کنند.

وی افزود: چند بار از حریف عقب افتادیم ولی با سعه‌صدر و بازی هوشمندانه توانستیم بازی را مساوی کنیم هر چند در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی دیگری هم داشتیم که به تیر دروازه برخورد کرد.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد ادامه داد: از حق نگذریم تیم گیتی‌پسند فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد و به این تیم تبریک می‌گویم. امیدوارم هم فرش‌آرا و هم گیتی‌پسند در ادامه لیگ برتر موفق باشند.

وی درباره حواشی این دیدار و درگیری بازیکنان ۲ تیم در پایان نیمه نخست گفت: علاقه ندارم درباره حواشی صحبت کنم و خیلی هم در حاشیه نیستم اما صحنه‌ای که اتفاق افتاد و بازیکن حریف در حالی که توپ از زمین خارج شده بود بازیکن ما را زد و چون این اتفاق در بازی‌های قبلی ما هم اتفاق افتاده بود، عصبانی شدیم و از تیم گیتی‌پسند و تماشاگران عذرخواهی می‌کنم. در یک لحظه کنترل من، بازیکنان و کادرفنی که چند بار شاهد اتفاق مشابه بودند از دستمان خارج شد و امیدوارم این مسائل با صحبت برطرف شود و شاهد فوتسال زیبا و پاک باشیم.

مرتضایی تصریح کرد: خوشبختانه این حاشیه بین ۲ نیمه برطرف شد و در نیمه دوم ۲ تیم بازی آرام و زیبایی را به نمایش گذاشتند.

وی درباره داوری این دیدار بیان کرد: در یکی دو صحنه در کناره‌ها و روی خطاها هر ۲ تیم به تصمیمات داور معترض بودند اما در مجموع به داوران خسته نباشید می‌گویم چون بازی سختی را داوری کردند.

نمایش آواتار نویسنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *